Přejít na obsah

Balíčky


Návštěvník sebior

Doporučené příspěvky

Návštěvník ludek

Zdravim tak se me konecne taky podarilo prehodit Easy+analog na balicek 10 M + DTV za 930,-. Pres Moje Upc se to nepodarilo (napsali ze me ze digi TV je dostupna ,ale v moje UPC me to tvrdi stale ze nemohu objednat - viz me prispevky vyse) , tak jsem telefonoval ...... na poprve me slecna sdelila zee balicek nemuzu mit , protoze pro zakoupeni balicku je nutno prechazet z nizsi nabidky na vyssi :!::evil::?: Nechal jsem si to jeste jednou pro jistotu zopakovat, jestli nespim a pak jsem hovor ukoncil a zavolal znovu . Podruhe me uz operator bez problemu balicek zridil :shock: ,ale upozornil me ze budu platit poplatek za snizeni sluzeb 100,- s argumentem ze budu mesicne platit mene a proto je to snizeni sluzeb - zajimavy argument ,ale uz jsem se s tim smiril a dal me nestoji za to se dohadovat . A ono to treba dopadne tak ze me to nenauctuji . U UPC je mozne vsechno....Vzdy je to o lidech ,ale to UPC je nejake zaklete ,pokud clovek nic nepotrebuje tak se to da ,ale kdyz chce cokoliv zmenit tak si pripada ,ze vola na okresni vybor v 80. letech minuleho stoleti ....chaoz ,zmatek neprofesionalita.

 

Zdravim Ludek

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U mně to bylo to samé.Taky jsem platil 100Kč za změnu balíčku. Akorát jsem přecházel z STANDARD+HBO+LIGHT na 10M+DVT STANDARD. Jestli je to snížení nebo zvýšení mi operátorka odpovědět nedovedla. Ale dala mi najevo že pokud ten nový tarif chci,tak tu stovku musím zaplatit. Na toho stováka kašlu ale je to od nich ubohost.

  • Basic
  • -
  • -
  • Compal CH7465, CA modul
  • Plzeň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...