Přejít na obsah

Balíčky


Návštěvník sebior

Doporučené příspěvky

Návštěvník xxxjohny

Když si objednám balíček internetu 10M + DTV standard za 930, jak to bude na faktuře rozepsaný? Bude tam jen jednotná částka nebo internet a televize zvlášť?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník radoslavcz
Když si objednám balíček internetu 10M + DTV standard za 930, jak to bude na faktuře rozepsaný? Bude tam jen jednotná částka nebo internet a televize zvlášť?

 

Je to na faktuře rozepsané - digi tv, internet, balíčková sleva

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník xxxjohny
Když si objednám balíček internetu 10M + DTV standard za 930, jak to bude na faktuře rozepsaný? Bude tam jen jednotná částka nebo internet a televize zvlášť?

 

Je to na faktuře rozepsané - digi tv, internet, balíčková sleva

 

Díky za info :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kleff
JDe udělat i baliček - vlastní?

To bysme asi od UPC chtěli moc :)

Každopádně by stačila nějaká sleva za souběh více služeb místo balíčků.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
Návštěvník ludek

Zdravim tak jsem chtel objednat pres moje UPC balicek DTV standart + 10M a na

http://web.upc.cz/dostupnost/default.aspx mi to tvrdi ze nemam dostupnou digitalni televizi (jinak vsechno je pristupne ) . Je vubec mozne ze by cela ulice mela pristupne vsechny sluzby a jediny barak nemel digitalni televizi ( zrovna ten muj :twisted: ) Uz jsem psal do UPC jestli to neni chyba tak jsem zvedavy na odpoved (jestli nejaka bude) Pro soutezivce - zkuste to cislo baraku, ktery nema pristupnou DTV najit - Brno , Židenice , Táborská , cislo :?::lol: )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak i já jsem jsem objednal balíček 10M+STANDART.Balíček jsem sice dostal,ale problém je v tom,že chtějí 100kč za snížení služby.Balíčky a služby jsem již měnil a tak jsem byl docela překvapen cenou-dosud byla 200kč.Jenže je problém ,že u mne se nejedná o snížení služby a tak nevím proč mám platit i jen těch 100kč.Dosud jsem totiž měl INTERNET EASY /4M/ a televizi STANDART.[

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Fingon1
Tak i já jsem jsem objednal balíček 10M+STANDART.Balíček jsem sice dostal,ale problém je v tom,že chtějí 100kč za snížení služby.Balíčky a služby jsem již měnil a tak jsem byl docela překvapen cenou-dosud byla 200kč.Jenže je problém ,že u mne se nejedná o snížení služby a tak nevím proč mám platit i jen těch 100kč.Dosud jsem totiž měl INTERNET EASY /4M/ a televizi STANDART.[

 

Easy je drazsi nez 10M a oni to berou ne snizeni sluzby ale snizeni ceny sluzby.. bohuzel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud to tak chtějí prezentovat tak si to ovšem musí ošetřit ve svých cenících.Ještě jednou jsem napsal o vysvětlení na UPC - a pokud mi nepošlou odkaz na ceník ,kde to tak bude prezentováno nehodlám platit.Ještě jednou opakuji,že jsem služby již měnil a platil jsem dle ceníku 200kč za snížení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...