Přejít na obsah

Balíčky


Návštěvník sebior

Doporučené příspěvky

23.9. objednávka nového balíčku přes web formulář, dnes 25.9. volali z UPC a domluva, kdy přijde technik. Takže nový balíček pro stávajícího zákazníka bez potíží.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Milav

Jak je vidět, jde nový balíček jen přes web formulář. Přes infolinku a zákaznické centrum ani omylem. Alespoň mi slíbili slevu 50% na rok (přes volbu 4 a pohrůžkou zrušení smlouvy - viz výše) - mám Supreme a Light bez balíčku...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já si vyřval taky slevu. :lol: Tak snad mi nebudou dělat později problémy.Takže na rok sleva na televizi i internet a od nového roku se internet zvedne na 18M.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník dave67

Tak jsem zvedav, druhy pokus. Napoprvy odmitly z technickych duvodu, kdyz to ted nevyjde, tak volam h***olinku...

 

Dobrý den,

 

rád bych požádal o změnu služby ze současné Internet Easy + DTV Standart na nový balíček Internet 10M + DTV Standart za 930 Kč. Žádal jsem o tuto službu již jednou, ale nebyla kladně vyřízena. Pokud mi nevyhovíte, podám následující den písemnou výpověd a přecházím k jinému poskytovateli, který se ke mě bude chovat lépe než UPC, které na stálé zákazníky zvysoka kašle.

 

EDIT: Pred minutou mi prisel meil, ze pozadavek predali k doreseni na kompetentni oddeleni :lol: Zeby se opravdu neco zacalo dit? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Slim

Technická podpora právě reagovala na můj požadavek na změnu balíčku (předem upozorňuji, že stávající balíček mám od srpna, takže ani ne 2 měsíce) a výsledkem je okamžitá změna balíčku "Easy + Standard + Freetime" za 1380 Kč na "10M + Standard + DVR + Freetime" za 1330 Kč. Úspora je tedy 50 Kč měsíčně, ale vzhledem k tomu, že je v tom ještě DVR, které je normálně za 150 Kč měsíčně, tak je skutečná úspora 200 Kč měsíčně. Sice přijdu o 3 MB na downloadu od nového roku, ale to vem čert protože mám vlastně zadara DVR, které jsem preferoval oproti internetu.

Ještě pro info: Objednávku jsem provedl přes webový formulář a vůbec se netvářili, že by mi ten balíček dát nechtěli.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
Návštěvník esquire

Asi to sem úplně nepatří, ale zajímalo by mě za jak dlouho jsou funkční kanály při objednání tématického balíčku. Požádal jsem na infolince o balíček Extra (AXN crime, AXN sci-fi) ve čtvrtek dopoledne a stále mi ty kanály nejdou. Říkala, že do 24 hodin. Zkoušel jsem restart STB, ale nic. Tak nevím... :?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
Návštěvník ludek

Zdravim ,

prosba o radu. V dome se dvema byty mam od UPC nyni Internet Easy za 570 a analog televizi za 499. Koukam ted do ceniku a je tam balicek UPC 10M + DTV Standard za 930,-. Takze ze premyslim ze to objednam. For je v tom ze ja chci v tom baraku pouzivat jenom analog a internet - o digital nemam zajem. Pocitam s tim ze v teto nabidce UPC 10M + DTV Standard je analog televize automaticky ? Musim tam mit DVB-C tuner zapojen ? Jsou tam najemnici a tak bych to tam nejradeji vubec nenechaval. Doufam ze jsem se vyjadril srozumitelne. Diky za rady.

Ludek

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda

Je to tak jak píšeš. S nabídkou digitální televize Standard ti automatický poběží i analogová nabídka Klasik. Pokud digitál sledovat nechceš, můžeš DVB-C set-top box schovat do skříně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim ,

prosba o radu. V dome se dvema byty mam od UPC nyni Internet Easy za 570 a analog televizi za 499. Koukam ted do ceniku a je tam balicek UPC 10M + DTV Standard za 930,-. Takze ze premyslim ze to objednam. For je v tom ze ja chci v tom baraku pouzivat jenom analog a internet - o digital nemam zajem. Pocitam s tim ze v teto nabidce UPC 10M + DTV Standard je analog televize automaticky ? Musim tam mit DVB-C tuner zapojen ? Jsou tam najemnici a tak bych to tam nejradeji vubec nenechaval. Doufam ze jsem se vyjadril srozumitelne. Diky za rady.

Ludek

 

nebo dovol nájemníkům ,aby si od UPC objednali co chtějí a máš klid

  • Super
  • -
  • -
  • -
  • Brno-Kohoutovice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...