Přejít na obsah

Zapojení dvou STB


Návštěvník hanoj

Doporučené příspěvky

Návštěvník hanoj

Objednal jsem si zapůjčení druhého STB.Sdělili mi,že mi budou účtovat 500,- za instalaci druhé zásuvky.Znamená to,že na jeden kabel není možno připojit dva STB,tak jako je tomu u analogového signálu,který pomocí rozbočovače můžu rozvést na více TV?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale ano muzes tam pripojit klidne 3, pokud jses schopen si to rozvest sam, tak tu instalaci zasuvky zkus zrusit, tam spis jde o to aby pak nebyly nejake problem se signalem po rozboceni, kdyz ti to naistaluje UPC, tak za to zotpovida,

kdyz si to udelas sam a nastane problem se signalem, tak se napravy nedovolas, protoze UPC zotpovida za signal pouze po zasuvku.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Volvo245

a hlavně podle mě je instalace druhý zásuvky (alespoň v karnevalácký síti) blbost, takový řešení má větší útlum než pořádnej TV rozbok

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nehledě na to, že "Karnevalácký" zásuvky mají dva stejné výstupy. Oba obsahují jak signál TV tak i FM, tedy celý rozsah používaných frekvencí. Novější zásuvky montované UPC mají již tyto signály rozděleny a tak jeden je určen pro TV a druhý pro FM. Výstupy jsou, co se týká rozsahu frekvencí stejné, rozdíl je tam pouze v síle signálu, kdy ten druhý výstup je o něco slabší, patrně je v zásuvce odbočovač (kdyby tam byl rozbočovač oba výstupy by měli mít stejnou úroveň). Mám vyzkoušeno, že i na ten slabší výstup STB jede dobře, pokud má UPC signál v pořádku (což někdy (někdy až dost často) nebývá).

  • 300 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • CH7465LG , CA modul, HD PVR, STB zmetek
  • Bílina
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Luckyss

pokud si udelas vlastni rozvody na vic stb a bude te to zlobit a zavlas na upc tak ti technik prijede ale opravu si vzdy zaplatis sam ...radsi si nech tu zasuvku udelat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Volvo245
pokud si udelas vlastni rozvody na vic stb a bude te to zlobit a zavlas na upc tak ti technik prijede ale opravu si vzdy zaplatis sam ...radsi si nech tu zasuvku udelat
oprava vyjde na 300, já bych to risknul, koupil bych celokovovej ozbok (např. Hama) co má útlum 3,5 dB a pořádnej koax, třeba H121 a F-konektory 8)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...