Přejít na obsah

Náhlý pkles kvality signálu


Návštěvník Big.rob

Doporučené příspěvky

Návštěvník Big.rob

Ahoj , potřebuji poradit , náhle mě poklesla úroveň signálu na 88% a kvalita na 97% čím to může být? ještě minulý tyden jsem měl 99 na 99%

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Big.rob
Pokud jsi neistaloval nejaky novejsi FW, ktery ukazuje nizsi uroven, tak zkus prekontrlovat konektory a kabely, ale pokud to nema vliv na kvalitu, tak bych to moc neresil.

 

ee nic , prave sem na to dosel tak ze se me zdalo ze jak byly formule na nove ze sou dost jakoby zrnity . kabely sem kontroloval vse ok , jaky doporucujes koaxial a rozbocovac ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Já jsem teď zjistila, že mi poklesla kvalita signálu u všech tří HBO na cca 65%, takže se na to nedá koukat. Ostatní kanály jsou v pořádku na cca 99%.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už sem to tady v posledních dnech psal, že i u mě dochází k pravidelnému poklesu signálu a od včerejška je situace tragická. Úroveň signálu na 170MHz je 65% a kvalita cca 90% (včera byla i chvíli 35%, jak to ale vypadá, šlo o dočasný extrémní pokles kvality), a na HBO se nedá vůbec dívat. V chaosu čtverečků není poznat jestli je zrovna v obraze srnka nebo autobus.

  • 300 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • CH7465LG , CA modul, HD PVR, STB zmetek
  • Bílina
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Lezení po kolenou už mám za sebou. Ostatní kanály mají kvalitu signálu stabilní, a to kolem 98 - 99%, HBO výrazně kolísá (30-98%), úroveň signálu mám u všech kanálů včetně HBO úplně stejnou. Našla jsem si, že Kenny je oblast Bílina, já jsem oblast Teplice - takže podle mě stejný rajón.

Už jsem poslala formulář, tak uvidíme.

Těšila jsem se na Ghost Ridera - mám peška ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Big.rob
Kicki: zkus prekontrlovat konektory a kabely

 

Uroven signalu na zrnitost obrazu nemuze mit, u digitalu to budto jede jak ma, nebo se seka obraz, ctverecku az vypadne, nic jineho mezi tim nepripada v uvahu.

 

diky to me uklidnilo .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nedělá to jen u HBO. Teď to procházím a jsou to další programy: Óčko (na muxu 163), Z1 (163) i když ne tak moc - hlavně to řádkování - beru zpět než sem to dopsal až sem ani to se nedá sledovat. Tak ostatní se zdají být v pořádku. Jsou to nejnižší multiplexy 163 a 170MHz.

  • 300 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • CH7465LG , CA modul, HD PVR, STB zmetek
  • Bílina
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...