Přejít na obsah

Z1 - nepoužitelné


Návštěvník iuos

Doporučené příspěvky

Návštěvník iuos

zdravím,

 

mám DVR handan, službu digital standard - a všechny programy fungují víceméně v pořádku, ale Z1 prostě ne - po přepnutí na Z1 se obrazzastaví, běhaj kostičky (přijde mi, že obraz je snad úplně z něčeho jinýho) a zvuk taky nejde...

 

nemáte někdo tušení, jak to pořešit? Po spuštění Z1 to pár dní šlo v pořádku...

 

díky za pomoc

 

Honza

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pres Menu nejprve smaz vsechny kanaly a pak spust manualni instalaci a znovu nalad vsechny kanaly.

 

Pokud to nepomuze, tak zkontroluj privodni koaxialni kabel k STB - odpoj konektory a zase zapoj atd.

 

Pokud nepomuze ani dukladna kontrola koax kabelu, tak jedide problem nahlasit na UPC, at si to prijdou zkontrolovat jestli nei problem u nich.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Také se mi občas stávalo že nějaký kanál se ,,kousal,, a kostičkoval. Vyřešilala to až návštěva technika, který šel najisto po koax kabelu. Sice jsem měl zakoupen dobrý koax H-121 ale klasické koncovky jsem pájel sám a to byl ten problém který způsobil že některý z kanálu zadrhával. Po výmněně koncovek koax. kabelu za TENTO TIP vše najednou behalo tak jak má. Já bych zkusil ten kvalitní kabel..

  • Basic
  • -
  • -
  • Compal CH7465, CA modul
  • Plzeň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...
Návštěvník Big.rob

jj take mam ted poslednich 14 dnu s Z1 problem , TV se me celkem libi ale neda se na to vetsinou koukat , obraz jaksi divne páskuje , pokud se zaber nehejbe je vse super ale pkud je rychly zaber a tak tak se obraz roztrha do cca 30 podelnych pasku a jak mile se kamera zastavi tak je zase vse OK

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...