Přejít na obsah

https://registrace.upc.cz/


Ondrej1

Doporučené příspěvky

Ony ty obrázky nejdou hlavně proto, že jsou nalinkované z IP 172.30.58.241. Modří už vědí :)

(adresa z rozsahu pro privátní sítě, webmistrovi v intranetu to pude a na zbytek světa zapomněl)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník onak

No oni mi ani tak ty obrázky nevadili, ale horší je to načítání tý stránky. Ze začátku, když to spustili načítali se i obrázky a běhalo to rychle, kdežto zanedlouho to začalo takhle blbnout s těma obrázkama a rychlostí načítání.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Nemůžete mi někdo poradit, jak se vůbec registrovat? Mám totiž podepsanou smlouvu ještě s Karnevalem, tam je osmimístné číslo zákazníka a spojovací číslo (platíme přes SIPO). Zkoušel jsem tam obě čísla, obě i bez poslední číslice, příjmení s diakritikou i bez, s velkym počátečním písmenem i bez a pořád nic. Chtěl bych to tak nějak dát dohromady s ohledem na změnu služby na 10M po novym roce a nechci to nechat na poslední chvíli.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemůžete mi někdo poradit, jak se vůbec registrovat? Mám totiž podepsanou smlouvu ještě s Karnevalem, tam je osmimístné číslo zákazníka a spojovací číslo (platíme přes SIPO). Zkoušel jsem tam obě čísla, obě i bez poslední číslice, příjmení s diakritikou i bez, s velkym počátečním písmenem i bez a pořád nic. Chtěl bych to tak nějak dát dohromady s ohledem na změnu služby na 10M po novym roce a nechci to nechat na poslední chvíli.

zavolej nebo napiš na upc, kde dostaneš aktuální údaje, původní papír můžeš odložit do modrýho kontejneru... :wink:

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem v neděli večer napsal, dnes přišla odpověď s novým zákaznickým číslem a vše funguje. Staré číslo je opravdu na prd, došlo k přečíslování. Na jednu stranu mě potěšilo, že odpověď přijde opravdu do 48 hodin a to i když je dnes státní svátek, ale taky se UPC mohlo obtěžovat a zákazníky přebrané od Karnevalu o přečíslování informovat samo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...