Přejít na obsah

Handan CV-7000 HD


Návštěvník Honzam

Doporučené příspěvky

Návštěvník Dany

Zdravím,

jen pro zajímavost. Provedl jsem akci naivního konzumenta: Volal jsem na UPC, že se mi H 7000 HD sám vnoci zapíná. Přepojili mě na technické oddělení, no a tam bylo veliké divení, že se s tím ještě nesetkali a že jsem ho určitě zapomněl vypnout atd. No a nakonec přišly i rady: že ho a mám vyndat ze zdi, že mám dát manuální vyhledávání atd. Když jsem přidal další nedostatky, např. když chci přejít na nějaký vdálenější kanál přes ovladač šipkama CH, že se ten hledaný, který je někde dále, neobjeví, že musím postupovat nesmírně pomalu, tak se mi podařilo, že mi poslali techniky.Tomu, že se přístroj sám zapíná se opět nesmírně divili, že prý jsem první, co jim to říká. No a dostal jsem slavný HANDAN CV-7000 HD nový. No a abych dlouho nenapínal, samozřejmě jsem si počkal na 1 hod. ráno, abych byl svědkem, jak mě přístroj vítá slavnostním sebezapnutím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Luger

JInak já nevím proč, ale po návratu z dovolený (minulé úterý) sem našel STB samozřejmě zapnutý, inu jsem ho vypnul a světe div se, od té doby se ani jednou nezapnul !!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník andy

tak jsem na začátku srpna zkusil aktualizovat programy na 7000, prošlo, ale přišel jsem o předlatné, ani reset, ani technici upc nepomohli. 12.8. přivezli nový hd, 10 dní rozšířená nabídka a 22.8 opět utrum - pouze mini, zase nemám předplatné, mám i dvr a to chodí, dnes ráno po konzultaci s techniky upc - problém sw hd boxu

 

POKUD JSTE NEAKTUALIZOVALI - NEDĚLEJTE TO

 

jestli někdo ví, jak z toho ven, budu rád

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník andy

co znamená vytáhnout a zandat kartu, za provozu ??

jinak k závadu na sw jsem slyšel od upc

tvrdí, že obnovací signál vždy dorazil

díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník onak

Opravdu chybou SW to nebude, protože už jsem kolikrát restartoval STB a znovu načítal programy, a vždy vše šlo dobře. Chyba bude někde jinde jak říká tomus.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...