Přejít na obsah

Handan CV-7000 HD


Návštěvník Honzam

Doporučené příspěvky

Návštěvník mag_cz

Ahoj,

 

ja s tim mam problemy 2:

 

1. nekolikrat denne dojde cca na vterinu az dve k uplnymu vypadnuti obrazu i zvuku, to se stane tak 5x za sebou, celkem teda 20 - 30 vterin. Je to dost neprijemny. Deje se to tak 5x denne. Ale myslim si, ze jen pres HDMI, kdyz se na to divam pres scart, jeste se mi to nestalo. Mate pocit, ze by to mohl taky opravit novy FW? Nebo je v pytli HDMI?

 

2. za poslednich par dni jsem zkusil nekolikrat naladit automaticky znova kanaly (nemazal jsem ty uz naladene) a nic se nenaslo, koncilo to zpravou "Nenalezen zadny kanal, stisknete OK". Nastesti zustaly tu puvodni naladeny. Mate podobnou zkusenot? Mam i 6000 a tam se vse naladilo bez problemu....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník onak

ad1) Nevím čím by to mohlo být. Spíš předpokládám, že to FW nebude, spíš vadný HDMI kabel nebo konektor na STB nebo TV.

 

ad2) Nezkoušej ladit kanály automaticky, ale ručně. Při ručním ladění tam zadej parametry multiplexu 170,5 MHz / 64 QAM / 5000 Symbol Rate, pak dej spustit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník mag_cz
ad1) Nevím čím by to mohlo být. Spíš předpokládám, že to FW nebude, spíš vadný HDMI kabel nebo konektor na STB nebo TV.

 

ad2) Nezkoušej ladit kanály automaticky, ale ručně. Při ručním ladění tam zadej parametry multiplexu 170,5 MHz / 64 QAM / 5000 Symbol Rate, pak dej spustit.

 

ad 1) taky mam podezreni na HDMI, ale uz jedno pouzivam z domaciho kina a to funguje v poradku, krome toho si myslim, ze kdyby byla vazne chyba v HD (at uz kabel, nebo konektor), tak by to delalo casteji, nebo tak neco.... no.. budu to sledovat a uvidim, psat nebo volat UPC asi nema cenu...

 

ad 2) takze myslis, ze auto ladeni je uplne mimo misu? Vim, ze pri prvotni instalaci jsem to takhle instaloval a programy se nacetly, je tedy vyzkouseno, ze to po druhe uz nefunguje? Nebo jaka je zavislost? Jak uz jsem psak, 6000 naladila v pohode.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník onak

No, automatické ladění by ti mělo načíst jen některé muxy, nenačte všechny. I UPC doporučuje manuální ladění a ne automatické.

 

Jinak vyzkoušené to nemám, protože já automatické ladění nikdy nedávám, ani nikdy jsem to nezkoušel. Vždy když ladím, tak přes manuální. Prostě tam jenom zadat ty výše zmíněné hodnoty, ony už tam možná budou zadané hned a po spuštění si STB vyhledá sám multiplexy s programy v síti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník mag_cz
No, automatické ladění by ti mělo načíst jen některé muxy, nenačte všechny. I UPC doporučuje manuální ladění a ne automatické.

 

Jinak vyzkoušené to nemám, protože já automatické ladění nikdy nedávám, ani nikdy jsem to nezkoušel. Vždy když ladím, tak přes manuální. Prostě tam jenom zadat ty výše zmíněné hodnoty, ony už tam možná budou zadané hned a po spuštění si STB vyhledá sám multiplexy s programy v síti.

 

Ok, je to dobre vedet. Diky za ty hodnoty!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Automaticke ladeni nepouzivejte to je celkem k nicemu, u manualni zadat parametry, ktere uvedl Ona, STB si z muxu nacte tabulku s informacemi o ostatnich muxech a pak je vsechny naladi, jedine co nenajde je mux na 163,5 Mhz, ten lze popripade doladit primim zadanim tohoto kmitoctu.

Pokud uz mate z drivejska kanaly naladene, tak se pouze zaktualizuji data (nazvy a pod.),

V pripade nejakych problmeu muzte vsechny kanaly smazat a naladit je znovu.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Zdravim,

 

i kdyz tu krabici vecer vypnu, rano je to samozrejme zapnute. Nekde tady na foru jsem cetl, ze se to zapina o pulnoci :roll: , nechapu fakt, proc. Nevite nekdo, proc tomu tak je a co se s tim da delat? Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník onak

Proč tomu tak je, to opravdu nevím - nejspíš jestli ti stačí vysvětlení, že je to chyba SW. A jinak prozatím tomu můžeš předejít tak, že si nastavíš časovač na vypnutí STB např. na 1 hodinu a 30 minut. STB se totiž zapíná v 1 hodinu ráno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...