Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Vodafone Techforum

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Handan CV-7000 HD

Featured Replies

Ahoj,

 

ja s tim mam problemy 2:

 

1. nekolikrat denne dojde cca na vterinu az dve k uplnymu vypadnuti obrazu i zvuku, to se stane tak 5x za sebou, celkem teda 20 - 30 vterin. Je to dost neprijemny. Deje se to tak 5x denne. Ale myslim si, ze jen pres HDMI, kdyz se na to divam pres scart, jeste se mi to nestalo. Mate pocit, ze by to mohl taky opravit novy FW? Nebo je v pytli HDMI?

 

2. za poslednich par dni jsem zkusil nekolikrat naladit automaticky znova kanaly (nemazal jsem ty uz naladene) a nic se nenaslo, koncilo to zpravou "Nenalezen zadny kanal, stisknete OK". Nastesti zustaly tu puvodni naladeny. Mate podobnou zkusenot? Mam i 6000 a tam se vse naladilo bez problemu....

ad1) Nevím čím by to mohlo být. Spíš předpokládám, že to FW nebude, spíš vadný HDMI kabel nebo konektor na STB nebo TV.

 

ad2) Nezkoušej ladit kanály automaticky, ale ručně. Při ručním ladění tam zadej parametry multiplexu 170,5 MHz / 64 QAM / 5000 Symbol Rate, pak dej spustit.

ad1) Nevím čím by to mohlo být. Spíš předpokládám, že to FW nebude, spíš vadný HDMI kabel nebo konektor na STB nebo TV.

 

ad2) Nezkoušej ladit kanály automaticky, ale ručně. Při ručním ladění tam zadej parametry multiplexu 170,5 MHz / 64 QAM / 5000 Symbol Rate, pak dej spustit.

 

ad 1) taky mam podezreni na HDMI, ale uz jedno pouzivam z domaciho kina a to funguje v poradku, krome toho si myslim, ze kdyby byla vazne chyba v HD (at uz kabel, nebo konektor), tak by to delalo casteji, nebo tak neco.... no.. budu to sledovat a uvidim, psat nebo volat UPC asi nema cenu...

 

ad 2) takze myslis, ze auto ladeni je uplne mimo misu? Vim, ze pri prvotni instalaci jsem to takhle instaloval a programy se nacetly, je tedy vyzkouseno, ze to po druhe uz nefunguje? Nebo jaka je zavislost? Jak uz jsem psak, 6000 naladila v pohode.

No, automatické ladění by ti mělo načíst jen některé muxy, nenačte všechny. I UPC doporučuje manuální ladění a ne automatické.

 

Jinak vyzkoušené to nemám, protože já automatické ladění nikdy nedávám, ani nikdy jsem to nezkoušel. Vždy když ladím, tak přes manuální. Prostě tam jenom zadat ty výše zmíněné hodnoty, ony už tam možná budou zadané hned a po spuštění si STB vyhledá sám multiplexy s programy v síti.

No, automatické ladění by ti mělo načíst jen některé muxy, nenačte všechny. I UPC doporučuje manuální ladění a ne automatické.

 

Jinak vyzkoušené to nemám, protože já automatické ladění nikdy nedávám, ani nikdy jsem to nezkoušel. Vždy když ladím, tak přes manuální. Prostě tam jenom zadat ty výše zmíněné hodnoty, ony už tam možná budou zadané hned a po spuštění si STB vyhledá sám multiplexy s programy v síti.

 

Ok, je to dobre vedet. Diky za ty hodnoty!

Automaticke ladeni nepouzivejte to je celkem k nicemu, u manualni zadat parametry, ktere uvedl Ona, STB si z muxu nacte tabulku s informacemi o ostatnich muxech a pak je vsechny naladi, jedine co nenajde je mux na 163,5 Mhz, ten lze popripade doladit primim zadanim tohoto kmitoctu.

Pokud uz mate z drivejska kanaly naladene, tak se pouze zaktualizuji data (nazvy a pod.),

V pripade nejakych problmeu muzte vsechny kanaly smazat a naladit je znovu.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Internet speed test
  • 2 months later...

Zdravim,

 

i kdyz tu krabici vecer vypnu, rano je to samozrejme zapnute. Nekde tady na foru jsem cetl, ze se to zapina o pulnoci :roll: , nechapu fakt, proc. Nevite nekdo, proc tomu tak je a co se s tim da delat? Diky

Proč tomu tak je, to opravdu nevím - nejspíš jestli ti stačí vysvětlení, že je to chyba SW. A jinak prozatím tomu můžeš předejít tak, že si nastavíš časovač na vypnutí STB např. na 1 hodinu a 30 minut. STB se totiž zapíná v 1 hodinu ráno.

ja vypinam na HD kanalu a rano je vyply

Klid, novy FW uz je na spadnuti, tam uz je to zapinani opraveno.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Internet speed test

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Reply to this topic...

Recently Browsing 0

  • No registered users viewing this page.

Vodafone Czech Republic a.s.,
nám. Junkových 2808/2, 155 00 - Praha 5,
IČO 25788001, sp. zn. B 6064 vedená u Městského soudu v Praze

Vodafone Czech Republic a.s.,
Junkových sq. 2808/2, 155 00 - Prague 5,
CRN 25788001, file number B 6064 kept at the Municipal Court in Prague

Powered by Invision Community

Account

Navigation

Search

Search

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.