Přejít na obsah

Handan CV-7000 HD


Návštěvník Honzam

Doporučené příspěvky

Moc mě Vaše odpověď nepotěšila, před chvíli opět stejná chyba, STB máme v pronájmu od UPC.Dá se to reklamovat s požadavkem na dodání jiného přístroje anebo snad v každém STB je chyba v hardwaru čí firmwaru?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

musite na ne tlacit aby vam dali slevu - ja take nehodlam platit 150kc mesicne za neco co ma nedoladeny firware - udivuje me jak to muzou nabyzet kdyz to nemaji osetrene - v pripade negativniho postoje upc jsem odhodlan predat vec k doreseni coi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mluvime o STB Handan CV-5000 CINX, za ten se nic neplati,

pokud se to stane cas od casu, tak je to celkem bezne, pokud by to ale blbo nekolikrat za den, tak by se dalo uvazovat o reklamaci.

 

U STB DVR Handan CV-6000 se problem se sekanim nastesti stava jen velmi vyjmecne.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Worm
Mluvime o STB Handan CV-5000 CINX, za ten se nic neplati,

pokud se to stane cas od casu, tak je to celkem bezne, pokud by to ale blbo nekolikrat za den, tak by se dalo uvazovat o reklamaci.

 

Ale platí, jen je to v ceně služby. Ale každopádně je důležité, jestli funguje služba jako celek nebo ne.

 

Nicméně jedno zamrznutí fakt asi nebude na reklamaci. Ačkoliv modem od Motoroly mi nezamrzl nikdy a to beží v podstatě 24 hodin denně už ... eee ... 4 roky. 8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Worm: za pronájem STB platíme 1,- Kč měsíčně. Signál máme dobrý, se službami UPC jsme spokojeni. Pokud by nebyla akce, tak bychom o digitál nestáli, bylo by to pro nás dost drahé. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proc si to ti ho*nari od jupisi neotestovali? Handan CV-7000 HD je opravdu srot. Neni dne, aby mi nekolikrat nepripomel, ze cucet na porad v bedne bez preruseni je nedostupny luxus. Kdyby kanaly jako discovery, spektrum apod. byly na starem dobrem analogovem vysilaci, okamzite rusim tu celou kabelovou jupisi tragedii. Navic ta slavna digitalni televize je uplne na prd. V prestavkach mezi poruchami je sice obraz jakz takz, ale kazda sebemensi chybicka v prijmu se projevuje strasne rusive a vytrhava cloveka od toho, co vidi. Za poslednich 20 let se mozna technicka kvalita vysilani zvedla, ale kvalita vysilani zajima jen opravdove pomatence. Kvalita vjemu je to, co zajima divaka a ta se IMO spise zhorsila. Dobre nam vsem tak, nemame co uprene cumet na svitici bednu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proc si to ti ho*nari od jupisi neotestovali? Handan CV-7000 HD je opravdu srot. Neni dne, aby mi nekolikrat nepripomel, ze cucet na porad v bedne bez preruseni je nedostupny luxus. Kdyby kanaly jako discovery, spektrum apod. byly na starem dobrem analogovem vysilaci, okamzite rusim tu celou kabelovou jupisi tragedii. Navic ta slavna digitalni televize je uplne na prd. V prestavkach mezi poruchami je sice obraz jakz takz, ale kazda sebemensi chybicka v prijmu se projevuje strasne rusive a vytrhava cloveka od toho, co vidi. Za poslednich 20 let se mozna technicka kvalita vysilani zvedla, ale kvalita vysilani zajima jen opravdove pomatence. Kvalita vjemu je to, co zajima divaka a ta se IMO spise zhorsila. Dobre nam vsem tak, nemame co uprene cumet na svitici bednu.

 

+1

 

Handan CV-7000 HD a jeho půlnoční zapínání, vytuhávání a další problémy spojené s digitálem si lepší popis než šrot nezaslouží.

Včera jsem koukal na Ice Age 2 na HBO a celou dobu to zatrhávalo, fakt je to maximálně tak na nasrání a ne na dívání.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...