Přejít na obsah

Nova vysila v HD na UPC Digi ?


Návštěvník dds72czech

Doporučené příspěvky

Návštěvník dds72czech

Nevite nekdo jak zjistit kvalitu soucasne vysilaneho programu ? Nemam HD STB moc dlouho, ale kdyz jsem vcera videl kvalitu Kriminalky v Miami, tak mi spadla celist. Nadhera. Sberatel kosti byl oproti tomu hrozny. Doufam ze takto budou pokracovat :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Jin
TV Nova v HD na UPC siti nevysila.

A nevis nahodou jestli v dohledny dobe bude? Napr. v tomto (od Novy hodne troufalej a nestoudnej pozadavek) clanku ( zde ) je uvedeno, ze "Ivo Ferkl také nechtěl komentovat jednání Novy se společností UPC o případném zařazení programu Nova HD do nabídky digitální kabelové televize. " A na kontaktnim centru UPC o tomto nemaji "zadne informace"... A kdy taky maji, ze jo :x

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

TV Nova v HD na UPC siti nevysila.

A nevis nahodou jestli v dohledny dobe bude? Napr. v tomto (od Novy hodne troufalej a nestoudnej pozadavek) clanku ( zde ) je uvedeno, ze "Ivo Ferkl také nechtěl komentovat jednání Novy se společností UPC o případném zařazení programu Nova HD do nabídky digitální kabelové televize. " A na kontaktnim centru UPC o tomto nemaji "zadne informace"... A kdy taky maji, ze jo :x

 

Mě jen pobavilo Ferklovo tvrzení o tom, jak jejich pokusné DVB-T vysílání vyprázdnilo sklady s HD TV, přitom jen Sony dává do svých lepších TV MPEG4 dekodery, které jsou pro příjem HD vysílání Novy podmínkou.

 

Dál je omyl že v Brně Nova HD pokusně nevysílá . . . vysílá, chytám ho na kus drátu v Kénigu.

 

V každém případě mě bude stačit, když začnou vysílat HD přes DVB-T řádně s větším výkonem než teď.

 

Ovšem radši bych byl kdyby UPC zařadilo Nova HD do digitální kabelovky a zároveň nabídlo kartu do PCI slotu, abych jim mohl ten HD STB šmejd vrátit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no vida, už je to docela dlouho co mi klientské centrum odpovědělo, že Erosport HD bude zařazen do vysílání v "nejbližší době". Asi je pro ně půlroku nejbližší doba.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi to zatim neni na poradu dne, prece jen se zorvna kvuly Nove na UPC nepodelaji, ono to sireni taky neni zadarmo.

 

Ja nevim, já jim platím 150,- měsíčně . . . asi si UPC myslí že to je odpovídající cena za jeden a půl HD kanálu, tak je asi nezajímá jedinný HD kanál v ČR . . . kdybych byl manager UPC tak bych pro zařazení Novy HD udělal maximum, bylo by to marketingově k nezaplacení

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Eurosport HD ma zahajit vysilani 25. května 2008, takze tezko muze byt jiz v nabidce UPC.

 

Co se tyka Novy, tak si myslim ze vyplitvat polovinu multiplexu kvuly takovemu kanalu, ktery v HD vysila zpravy a sem tam nejaky porad je zatim zbytecnost, nemluve o tom ze to vysilani je zatim pouze zkusebni.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Eurosport HD ma zahajit vysilani 25. května 2008, takze tezko muze byt jiz v nabidce UPC.

 

Co se tyka Novy, tak si myslim ze vyplitvat polovinu multiplexu kvuly takovemu kanalu, ktery v HD vysila zpravy a sem tam nejaky porad je zatim zbytecnost, nemluve o tom ze to vysilani je zatim pouze zkusebni.

 

jo, to naprosto souhlasim :D

mohli by misto Novy HD přidat třeba Discovery HD nebo 5 nových SD kanálů jako

History Channel, SciFi Channel, NatGeo Wild, Discovery Science, Travel Channel, Comedy Central...

jako, myslím, že tehlech 6 kanálů by tam mělo na 100% bejt a myslim ze kazdej bude souhlasit... :idea:

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...