Přejít na obsah

Nova vysila v HD na UPC Digi ?


Návštěvník dds72czech

Doporučené příspěvky

Tj. na zakazniky pečou (a z vysoka). nestoji jim ani za vyjadreni, jestli o tom uvazuji nebo proc na to dlabou nic nevedi. aby si mohli dojit na wc, tak musej poslat email do NL se zadosti. to je vrchol.

 

takove nat geo wild nebo travel channel by se siknul... ale pokud to nakonec pridaj, tak se bojim, ze to strcej jen do supreme jako bonus jako u tech 2 axn.

 

Admina, prosim, o smazani predchoziho prispevku, kde jsem se nechal unest vasni a pouzil nevhodne slovo do diskuze (ale k upc fakt sedne)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co se tyka Novy, tak si myslim ze vyplitvat polovinu multiplexu kvuly takovemu kanalu, ktery v HD vysila zpravy a sem tam nejaky porad je zatim zbytecnost, nemluve o tom ze to vysilani je zatim pouze zkusebni.

 

aha, evidentně nemáš možnost příjmat Novu HD, protože oni vysílají přenosy F1 v HD, zahraniční filmy a seriály v HD (ty které v HD jsou samozřejmě), stejně tak jako všechnu svoji produkci včetně seriálů. Jinak to tzv. pokusné vysílání je naprosto plnohodnotné vysílání, to co jde do normálního vysílání je HD převedeno do PAL.

 

Mě je teda úplně jedno jestli UPC bude mít Novu HD nebo ne, protože já ji příjmám z DVB-T a podle vyjádření Novy je toto způsob, kterým chtějí HD šířit po celé ČR. Já jen říkám, že ze strany UPC by bylo marketingově vhodné zařadit Nova HD do svého DVB-C vysílání. Ale holt UPC i jeho zaměstnanci se tomu brání zuby nehty jak je vidět. :thumbdown:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Eurosport HD ma zahajit vysilani 25. května 2008, takze tezko muze byt jiz v nabidce UPC.

 

Co se tyka Novy, tak si myslim ze vyplitvat polovinu multiplexu kvuly takovemu kanalu, ktery v HD vysila zpravy a sem tam nejaky porad je zatim zbytecnost, nemluve o tom ze to vysilani je zatim pouze zkusebni.

 

jo, to naprosto souhlasim :D

mohli by misto Novy HD přidat třeba Discovery HD nebo 5 nových SD kanálů jako

History Channel, SciFi Channel, NatGeo Wild, Discovery Science, Travel Channel, Comedy Central...

jako, myslím, že tehlech 6 kanálů by tam mělo na 100% bejt a myslim ze kazdej bude souhlasit... :idea:

 

 

Já bych zase uvítal méně kanálů v lepší kvalitě, většina kanálů na digitálu UPC je svoji kvalitou na blití. Samozřejmě jiné HD kanály než Nova HD jsou prioritou i pro mě, já Nova HD mám, takže jeho nepřítomnost mě nějak netrápí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

take si myslim ze by upc mela vyhazet tretinu kanalu a zlepsit tim kvalitu vysilani - na 3/4 programu se neda divat jak to maj komprimovane - jeste ze me zachranuje cs link - upc mam jen kvuli hd

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

take si myslim ze by upc mela vyhazet tretinu kanalu a zlepsit tim kvalitu vysilani - na 3/4 programu se neda divat jak to maj komprimovane - jeste ze me zachranuje cs link - upc mam jen kvuli hd

 

Jen je divné, že bereme všechny programy z CL a nejsem si vědom, že bychom měnili BR (jinak Nova z CL s BR max 3 Mbps je fak dobra :lol: )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Jen je divné, že bereme všechny programy z CL a nejsem si vědom, že bychom měnili BR (jinak Nova z CL s BR max 3 Mbps je fak dobra :lol: )

 

však právě proto mám DVB-T, nejen že je tam NOVA HD ale i standardní mpeg2 Nova vypadá na DVB-T o něco lépe, jinak problém na UPC není ani tak kvalita českých stanic, jako spíš těch ostatních, třeba Motors TV je zřejmě vtip.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...