Přejít na obsah

IP telefonie (VoIP)


tomus

Doporučené příspěvky

Návštěvník dmnc

Však ono se to určitě někde objeví, možna do budoucna na vyučtovaní od Karnevalu!

 

Viděl bych to asi do budoucna tak, že Karneval opět zavede nejakou zálohu na nový modem.

 

Samozdřejmostí je, že budou vyměnovat jen modem tomu, kdo bude VoIP chtít!

 

Nechme se překvapit :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Ahoj.

Ja som prešiel s SoftPHONE k Faynu.Mám Turbo 250 a funguje to výborne.Fayn má síce o dosť nespoľahlivejšiu sieť ako SoftPHONE,ale zase nižšie ceny.

Tiger

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý den,

rád vám odpovím na dotazy ohledně VoIP. Osobně ho používám a jsem maximálně spokojený. Jako obchodní zástupce pro společnost Volný vám mohu nabídnout uzavření smlouvy přímo u vás doma (pro Brno) a dokonce roku dárek ke každé aktivaci. Bližší informace naleznete na stránkách http://volani.volny.cz/volny-telefonet/ , kde je možnost stáhnout testovací účet.

PŘI UZAVŘENÍ SMLOUVY NA 2 ROKY ROUTER ZDARMA!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
Návštěvník

Tak jsem zvolil www.netphone.cz. Dnes jsem nainstaloval modem a zda se to super. Neni poznat rozdil mezi puvodnim telecomem a nynejsim IPtelefonem. Koupil jsem k tomu SIPURU 2100 a mam k tomu pripojen stary telefon. Neni nic poznat. Na hotline jsou velmi ochotni. Konecne muzu zrusit Telecom. Co se tyka pripojeni, tak mam Karneval 256/64, tedy to nejpomalejsi co je a presto to jde. Puvodne jsem chtel Volneho, ale ten mi rikal, ze na teto rychlosti to nejde, ze bych musel mit vyssi. No vida, s netphone to jde i tak. Jsem z Prahy, obednaval jsem to v pondeli ve 2:00 rano a v patek uz jsem mel vsechno co jsem potreboval.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to Pavouk-vsichni chvali vox.802,ale ma s tim nekdo osobni zkusenost?ja nechapu hlavne jednu vec a sice,jestli mi pojede telefonie od nich,kdyz mam natazeny internet od karnevalu.neni nutne mit i internet od nich?dik za vysvetleni.

  • 500 Mb/s
  • 4 GB
  • Komfort
  • Základní STB Vodafone + CA
  • Brno-Líšeň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...