Přejít na obsah

HBO HD odstartuje v dubnu


tomus

Doporučené příspěvky

Návštěvník urbanb

Dostal jsem tuto sms :

Dnes byl do kabelové sítě UPC přidán digitální kanál HBO HD. Pro jeho přidání do STB, je nutno provést automatické ladění. Vaše UPC.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník SeriouisQ
Dostal jsem tuto sms :

Dnes byl do kabelové sítě UPC přidán digitální kanál HBO HD. Pro jeho přidání do STB, je nutno provést automatické ladění. Vaše UPC.

 

Zdravím, mohl si taky napsat(dodat) jest-li si HBO HD naladil, nebo to rozesílají všem!!

mě se od ráná zobrazuje zpráva že "byly" nalezeny nové multiplexy" a když to potvrdím, tak to jen zamrzne a nereaguje na dálkové obládání .O|

 

..tak doufám, že někdo přispěje zkušenostma jestli to někomu funguje!?

 

..po automatickém ladění taky žádná změna!

 

Díky všem za reakce .O)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dostal jsem tuto sms :

Dnes byl do kabelové sítě UPC přidán digitální kanál HBO HD. Pro jeho přidání do STB, je nutno provést automatické ladění. Vaše UPC.

 

Zdravím, mohl si taky napsat(dodat) jest-li si HBO HD naladil, nebo to rozesílají všem!!

mě se od ráná zobrazuje zpráva že "byly" nalezeny nové multiplexy" a když to potvrdím, tak to jen zamrzne a nereaguje na dálkové obládání .O|

 

..tak doufám, že někdo přispěje zkušenostma jestli to někomu funguje!?

 

..po automatickém ladění taky žádná změna!

 

Díky všem za reakce .O)

 

mám stejný problém....zamrzne, nic nenačte...a dost mě to štve

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník onak

Jj taky mi přišla ta zpráva. STB mi vyhodil nabídku aktualizace, ale taky zamrznul, tak jsem ho normálně vypnul a zapnul a vlezl do menu, dal jsem manuální ladění nechal jsem tam 170,5/64/6900 a STB si všechno sám naladil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník SeriouisQ

Taky moc díky za info, jen se muselo udělat "manuální ladění" a ne jak bylo ve zprávě upc "automatické ladění"

 

tento Apríl se UPC povedl :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník seny

Chci se podělit o aktuální info z kl. centra UPC.

Mám balíček internetu a dig. kabelovky, ke kterému je HBO, HBO2 a Comedy navíc zdarma.

Chtěl jsem si doaktivovat HBO HD za tu stovku navíc, ale zatím to nejde, protože nemají nabídku samostatného HBO HD v nabídce. Takže se na to zatím mohou koukat jen ti, co mají Supreme nebo balíček Superfilm.

Ke změně by mělo dojít v nejbližších dnech, a to už bude možné si to objednat samostatně. Budou mě prý informovat, tak dám tady kdyžtak vědět. Možná je na tom někdo stejně jako já.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

mě by zajímalo co brání UPC (teda kromě jejich nenažranosti) při digitálním vysílání, aby si zákazník sám vybral jaké programy chce platit. Sice je pěkné že máme cca 60 programů, ale skutečně použitelná je necelá polovina.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...