Přejít na obsah

HBO HD odstartuje v dubnu


tomus

Doporučené příspěvky

Slibovaný filmový kanál HBO ve vysokém rozlišení začal dnes testovat na satelitu HotBird. Vysílání je však určeno pouze pro polský trh, konkrétně platformu „n“, a je kódováno v systému Conax CAS7. Informoval o tom server Satkurier.pl. Kdy se ho konečně dočkají také čeští diváci? Na to dnes serveru DigiZone.cz odpověděl generální ředitel HBO Česká republika Ondřej Zach. "Mým přáním je, aby HBO HD odstartovalo již 1. dubna, ale máme-li si nechat určitou rezervu, řekněme, že to bude v dubnu," řekl Zach.

 

Generální ředitel HBO nám zároveň potvrdil, že program bude jako první nabízen v digitálních kabelových sítích (DVB-C) a jednání probíhají např. s největším operátorem u nás, společností UPC. Kromě DVB-C by se pak mělo HBO HD objevit i v dalších platformách. Vlastníky satelitních HD přijímačů však Ondřej Zach zklame. Se zařazením do DVB-S se počítá až v poslední řadě a jeho termín zatím není stanoven.

 

Zdroj: http://www.digizone.cz/aktuality/hbo-hd ... e-v-dubnu/

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník džejar

Tak jsem se už po několikáté rozčílil nad kvalitou "domácího kina" na HBO a kupodivu jsem nebyl zmuchlán a vyhozen, nýbrž se mi dostalo odpovědi. Tak jen doufám, že to již zde ve fóru nezveřejnil někdo další. Dotaz i odpověď přikládám:

 

Mám dotaz. Kdy už konečně začnete širokoúhlé filmy vysílat ve formátu 16:9 ? Věřte, že na velké obrazovce Vaše "domácí kino" vypadá opravdu směšně. A když ten Váš obraz roztáhnu, tak kvalita je horší než z VHS. Styďte se!

 

Dobrý den,

V současnosti jsou bohužel primárně všechny pořady na našich kanálech vysílány ve formátu 4:3, fomát 16:9 je letterboxován. V průběhu prvního pololetí letošního roku dojde ke změně ve vysílání pořadů 16:9. V současné době se nové pořady objednávají již ve formátu 16:9, pokud jsou primárně takto zaznamenány. Zároveň probíhá inventarizace a doobjednání starých pořadů tak, abychom ve chvíli, kdy dojde k přechodu na anamorfní vysílání pořadů ve formátu 16:9, mohli divákům nabídnout co možná největší počet pořadů takto zaznamenaných.

S pozdravem HBO

 

Tak to sice ještě nebude v HD, ale i tak je to pokrok. A na HD si s klidem ještě 10 let počkám, CRT TV mi zatím vyhovuje. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já se ptal na stejnou věc HBO před měsícem a odpověděli, že 16:9 spustí v polovině roku současně s HD.Nevím jestli se to týka jen HBO nebo i Cinemaxu a AXN.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já se ptal na stejnou věc HBO před měsícem a odpověděli, že 16:9 spustí v polovině roku současně s HD.Nevím jestli se to týka jen HBO nebo i Cinemaxu a AXN.

 

no, kdyby spustili i AXN HD, tak by 4.řada ztracených vypadala krutě :)

 

ale na HBO HD se těšim... :)

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník onak

to džejar: V HD to bude, ale ty jsi se ptal na HBO, že vysílají 4:3, oni ti odpověděli, že zatím ano, ale do poloviny roku začnou vysílat 16:9 (toto se týká HBO programů v klasickém rozlišení), ale potom existuje ještě kanál HBO HD, a ten by mohl začít vysílat podle vyjádření generálního ředitele HBO už v dubnu. Neplést si standardní HBO a HBO HD - úplně jiné kanály, ač vysílají stejný obsah, jen v jiném rozlišení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kouby

Ahoj já nevím proč platit za HBO,když tam dávají samí kraviny!! já jsem pochopil jednu věc když jsem měl HBO 1,2,Comedi na 10dní = Nejdřív je to v Kině pak na DVD a pak na HBO nejposlednější je komerční TV.A já mám 3072kb/s tak si to raději stahuji z druhý ruky to jest já to mám daleko dříve než vy to máte na HBO.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Volvo245
Ahoj já nevím proč platit za HBO,když tam dávají samí kraviny!! já jsem pochopil jednu věc když jsem měl HBO 1,2,Comedi na 10dní = Nejdřív je to v Kině pak na DVD a pak na HBO nejposlednější je komerční TV.A já mám 3072kb/s tak si to raději stahuji z druhý ruky to jest já to mám daleko dříve než vy to máte na HBO.

jo tak tomu říkám názor do pranice :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...