Přejít na obsah

UPC začíná k digitální kabelovce nabízet videorekordér DVR


tomus

Doporučené příspěvky

Návštěvník Moki

Pro "Katoda"

 

tím "standardním" jsem myslel dnes již běžné vybavení přístrojů.

Bohužel to byl omyl, úplně jsem přehlédl že optický výstup má. Asi jsem slepej nebo blbej (nebo obojí?).

 

SRY

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta signalova smycka je tam proto aby mely oba tunery vstupni signal (nesjou propojene uvnitr).

DVR STB nema tv modulator, jediny vystup je pres SCART.

Jeste si s tim pohraju, ale na 99% tam 2 nezavisle ovladane TV nepripojite, nemluve o tom ze by ani nebyla moznost tu druhou nejak ovladat.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to:Tomus

bohužel to tak bude, jak píšeš. Když jsem o tom přemýšlel napadlo mne to s tím nezávislým ovládáním "druhého" tuneru taky. Jen tedy nechápu, proč propojení obou tunerů "tahají ven z bedýnky". Záměr, nedokonalost konstrukce přístroje, ...? Zkoušel jste někdo "překopírovat" nahraný záznam přes USB do PC?

  • -
  • -
  • TV Komplet
  • CA
  • Střední Čechy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník PavelP

Dva antenní vstupy a výstupy jsou zde jen proto, že výrobce STB (a nejen on) kupuje hotové vf moduly, které do svého přijímače montuje. Objednat si zdvojený modul navenek s jedním vstupem a výstupem by prodražilo výrobu. A zadání Karnevalu či UPC bylo jasné: co nejlevnější přístroj bez ohledu na funkčnost. Jinak by používali STB od TechniSatu jako jiní kabeloví operátoři.

 

PP

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Můžu tě ubezpečit, že i jiní dodavatelé používají na zadním panelu dvojici vstupů pro tunery, spíše obráceně, neviděl jsem ještě přijímač s TWIN tunerem a jen jedním vstupním konektorem a to ani pro DVB-T.

Pro tvou informaci - drtivá většina kabelovek v ČR používá STB od Handanu (viděl jsem u jedné přijímače GlobalTEQ - to bys si teprve smlsnul)

 

Jak bylo již jinde napsáno, v nejbližší době by se měli na trhu objevit CI moduly a pak si budeš moci koupit libovolný STB (můj favorit - DM7025 s DVBC tunery

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník onak

Je tady někdo, kdo už má ten DVR? Zajímalo by mě, jakou ukazuje STB úroveň a kvalitu signálu. Zda-li ukazuje stejnou, jako ten CV-5000 nebo vyšší?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Me nove DVR ukazuje uroven 89% a kvalitu 98%.

Ale opravdu to zalezi na FW, protoze starsi typ DVR PCX 5000 ukazoval vse na 98%,

STB CV-5000 CINX me jeste pred zmenou FW (po ktere zobrazeni urovni pokleslo) take ukazoval maximalni hodnoty.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to Tomus: průběžně pročítám příspěvky o nově nabízeném DVR. Mohl by jsi napsat jak se nový přístroj "chová". Zaznělo tady třeba, že má svižnější SW. Rozhoduji se zdali DVR objednat a tak je každý názor přínosem. Díky Mooonty :)

  • -
  • -
  • TV Komplet
  • CA
  • Střední Čechy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...