Přejít na obsah

UPC začíná k digitální kabelovce nabízet videorekordér DVR


tomus

Doporučené příspěvky

Ja uz objednal dvakrat. Dvakrat jsem mluvil s operatorkou, dvakrat jsem si dohodl termin., dvakrat cekal n ekolik hodin a dvakrat se na me vykaslali. Dvakrat jsem napsal email co se deje a dvakrat mi odepsali, ze STB s HDD nemaji na sklade :evil:

 

Koupil jsem si mezitim Tvixe a kdyz jsem testoval CT1 v HD, tak uz si asi pockam na ten STB pro HD multiplex.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dovoluji si přetisknout příspěvek autora ARNE.SEN (bez jeho svolení) na fóru tv-freak:------------------------------------------------------------------------------

 

V minulém roce ve dnech 20. a 21. 9. 2007 na serveru http:// online.ihned.cz byly kladeny dotazy týkající se problémů kolem slučování kabelového operátora UPC s donedávna druhou největší kabelovou televizí v zemi Karneval, nabídky digitální televize, kterou UPC nedávno odstartovala, a kvality dalších služeb, které společnost poskytuje a na něž odpověděli představitelé UPC Česká republika tiskový mluvčí UPC František Malina, Tomáš Kadleček, ředitel klientského centra, a Petr Kacafírek, produktový manažer televizních služeb.

 

Tady je výběr některých dotazů a odpovědí, týkajících se DVB-C:

 

Roman

20. 9. 12:40 Kdy bude kabelová televize vysílat v HDTV, a kdy bude k dispozici set top box s výstupy adekvátními pro dnešní technologie zpracování obrazu ( hdmi, dvi, YUV a pod) a ne pouze scart jako mají současné boxy. Děkuji Smilovský

Malina

21. 9. 09:58 S HDTV počítáme v závěru tohoto roku. K této službě budeme samozřejmě dodávat adekvátní set top box s HDMI výstupem.

 

Jiří Kaplan

20. 9. 21:11 Karneval testoval a měl snad již připravené k nasazení dvoutunerové STB s HD značky Handan, z čehož však díky fúzi s UPC sešlo. UPC testovala dvoutunerové PVR set-top boxy Thomson pro digitální kabelovku i UPC Direct, ale testy pro Direct se moc nepovedly. Kdy se dvoutunerový set-top box s HD dostane konečně k zákazníkům?

Kacafírek

21. 9. 10:17 První HD řešení připravujeme v závěru tohoto roku. První boxy budou určitě jednotunerové. Boxy s dvěma tunery a hard diskem předpokládáme na začátku příštího roku.

 

Pičman

21. 9. 07:16 Dobrý den, chtěl jsem si objednat digitální kabelovou televizi. Jelikož však mám nějaký balíček zahrnující UPC klasik a HBO + Chello light + telefon, bylo mi však sděleno, že bych přišel nákupem UPC Standard + filmové kanály o výhodu příslušné slevy vyplývající z "balíčku". Bude toto UPC nějak řešit? Nikde jsem se na stránkách UPC nedočetl o tomto omezení. S pozdravem D. Pičman

Kacafírek

21. 9. 10:19 Digitální kabelová televize je relativně nová služba a její balíčkování teprve ověřujeme. Ale mohu Vás ujistit, že s možnosti balíčkování určitě přijdeme.

 

Jirka

21. 9. 09:08 Dobrý den, jaké překážky brání tomu, abych si zakoupil set top box dle svého výběru a UPC mě jej "spárovala" se svojí kartou?

Kacafírek

21. 9. 11:12 Jde o primární ochranu klíčového slova, tedy zajištění systému proti neoprávněnému užití. Připravujeme ale řešení set top boxů od jiných provozovatelů, případně i CA modul spárovaný s kartou Conax (například pro TV přijímače s DVB-C tunerem).

 

Realizace některých příslibů uvedených výše se promítla do dokumentu „Ceník služeb kabelové televize UPC Česká republika, a. s.“, který byl vydán dne 20. 12. 2007 a platnost byla stanovena od 1. 1. 2008.

Ke zveřejnění tohoto ceníku došlo dne 2. 1. 2008 a snad tentýž den z oficiálních stránek záhadně zmizel a byl nahrazen ceníkem jiným, vydaným dne 1. 1. 2008 s platností od téhož dne, ve kterém již chybí řada položek, týkajících se balíčkových slev, proto je uvedu.

 

Zvýhodněné balíčky služeb* kabelové televize

vysokorychlostního internetu a telefonu pravidelný paušál*

analogová TV digitální TV

MINI + Freetime 499 Kč

KLASIK + Freetime 788 Kč

MINI + Freetime + UPC Easy 1 030 Kč

KLASIK (dtv STANDARD) + Freetime + UPC Easy 1 299 Kč 1 399 Kč

KLASIK (dtv STANDARD) + Freetime + UPC Light 1 399 Kč 1 499 Kč

KLASIK + Freetime + UPC Classic 1 840 Kč

KLASIK + Freetime + UPC Extreme 2 240 Kč

MINI (dtv STARTER) + UPC Light + HBO 999 Kč 999 Kč

KLASIK (dtv STANDARD) + UPC Light + HBO 1 250 Kč 1 250 Kč

MINI (dtv STARTER) + UPC Classic + HBO 1 399 Kč 1 399 Kč

KLASIK (dtv STANDARD) + UPC Classic + HBO 1 650 Kč 1 650 Kč

 

* Cenu zvýhodněného balíčku služeb tvoří standardní ceny služeb, ze kterých se balíček skládá a balíčková sleva. Balíčková sleva se uplatňuje z ceny služeb kabelové televize. Pokud výše slevy přesahuje cenu služeb kabelové televize nebo takové služby v balíčku zastoupeny nejsou, potom se zbývající část slevy uplatňuje ze služeb UPC Telefon. Cena zvýhodněného balíčku služeb platí jen v

případě současného poskytování všech služeb, z nichž se balíček skládá. Ukončí-li poskytovatel nebo uživatel v souladu se smlouvou nebo všeobecnými podmínkami pro poskytování veřejně dostupných služeb elektronických komunikací (dále jen všeobecné obchodní podmínky) smlouvu na poskytování služeb, z nichž se balíček skládá, nelze zvýhodněnou cenu na zbývající služby nadále uplatňovat a od data ukončení některé ze služeb, z nichž se balíček skládá, je za zbývající službu nebo služby účtován poplatek ve výši dle aktuálního ceníku UPC. Cenu zvýhodněného balíčku služeb nelze kombinovat s jinou slevou. Zvýhodněné balíčky nelze poskytnout v objektech, kde je některá ze služeb UPC zpoplatněna hromadně na základě smlouvy s vlastníkem (správcem) objektu.

 

Dne 2. ledna 2008, když jsem si objednával přechod na DVB-C, dotazoval jsem se rovněž na možnost dodání nabízených set top boxů CV6000 (DVR) a CV7000-HD, sdělil mně operátor, že je ještě nedodávají a měly by být dostupné asi od února.

 

http://www.tvfreak.cz/forum/showthread. ... post162900

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...