Přejít na obsah

UPC začíná k digitální kabelovce nabízet videorekordér DVR


tomus

Doporučené příspěvky

Návštěvník onak

Co jsem četl na fóru upclive, tak prý tento nový STB vypadá lépe, ovládání prý reaguje dobře, atd.

 

Ale jinak mě se tak často nestává, že by se mi Handan nějak zasekával. Poslední dobou už hodně dlouho ne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

... Ale jinak mě se tak často nestává, že by se mi Handan nějak zasekával. Poslední dobou už hodně dlouho ne.

 

Tak to máš štěstí. Neznám nikoho, komu by se STB nesekal. Při přepínání každou chvíli. S původním fw. to bylo ještě horší.

  • 300 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • CH7465LG , CA modul, HD PVR, STB zmetek
  • Bílina
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda

Tak já musím říct, že poslední dobou, tak 2-3 měsíce, taky nemám s Handanem vůbec žádný problémem. Jen doufám, že jsem to teď tímto nezakřiknul. :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda
Podle mě je celá kabelovka předražená, podívejte se třeba na IPTV od Mattes AD (802.tv). To jsou pěkný ceny.

To jsou ovšem ceny, které zavedl Mattes AD před 14 dny jako zaváděcí, tj. na přechodnou dobu snížil své základní ceny na čtvrtinu. Abys zjistil skutečné ceny, musíš si tyhle vynásobit čtyřma. Je to marketingové opatření k nastartování zájmu diváků, protože zatím si jejich služby předplácí jen 240 uživatelů.

Viz článek na Digizone.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník onak

Jo tak to jo, ale stejně to nemění nic na tom, že UPC zrovna moc levné není. Např. platit 1099 Kč za plnou nabídku je dosti přehnané. Dejme tomu, kdyby byla tak do 700 - 800 Kč, to by bylo o něčem jiném, a pořád by to bylo dost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tady čtu už mnohokráte opakované stížnosti na UPC, na jejich STB Handan, na výši poplatků. Všechno je to přeci otázka vlastního rozhodnutí, většina přece ví jak různorodé jsou možnosti dostat kýžený TV signál do svého "koukadla" :shock:.UPC je pouze jedna z možností. Taky jsem původem "karnevalista" také by se mi líbily "poloviční polatky a dvojnásobná nabídka programů v desetinásobné kvalitě" :D. O tom však psát nechci. Zajímalo by mne zdali je "tady na fóru" někdo s opravdu vlastními zkušenostmi s tímto přístrojem, někdo z "vybraných zákazníků", kdo může hodnotit (ať už jakkoli), kdo testoval, vyzkoušel. Mám o přístroj tohoto druhu docela zájem a chtěl bych požádat Vás, se zkušenostmi o názor a tím pomoc při rozhodování. Díky Mooonty

  • -
  • -
  • TV Komplet
  • CA
  • Střední Čechy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...