Přejít na obsah

WEBSTAR EPC2203 ma novy Firmware (v202r1262-071105-sip)


Ritchy

Doporučené příspěvky

Dnes jsem si všiml, že mi buď během dnešního nebo včerejšího dne UPC přehrál firmware kabelového modemu WEBSTAR EPC2203 na verzi, která má nový vzhled. Mimo tohoto poznatku k novému firmwaru nemám tušení co přinesl nového, potažmo lepšího. Původní byl z roku 2006, nyní mi píše následující informace o software v modemu:

 

Firmware Name: epc2203-ESIP-13-v202r1262-071105.bin
Firmware Build Time: [GMT] Mon Nov 05 05:57:30 2007

 

Ví někdo, co nám nebo UPC přinese tento nový software lepšího, nebo co se chystá?

 

@

Mno nyní jsem si všiml, že nemám jako předtím přístup do položek Signal, Status, Log, EMTA, jediné, co zde vidím je tedy položka System.

  • 1000 Mb/s
  • -
  • -
  • Vodafone StationDOCSIS 3.1
  • Severočech
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Ahojte,

 

měl bych dotaz, protože mám zkušenosti jen z nastavením routeru při wifi připojení kdy vede do routeru (Edimax BR-6204Wg) LAN kabel. Teď bych tento wifi router potřeboval propojit s modemem WebSTAR EPC2203. Můžete někdo poradit jak nastavit wifi síť?

Díky moc

 

L

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník spasen

LAN kabelem propojíš modem místo přímo do do počítače, tak do routeru Edimax, do portu WAN. Ostatní nastavení a propojení routeru není třeba měnit,

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojte,

 

díky za tipy, ale takto jsem to zkoušel, když se ale přes ten modem WebSTAR EPC2203 připojuju k jednomu notebooku, připojím LAN kabel a musím na jednom webu chello.xx zadat přístupové jméno a heslo pro připojení, bude nutné toto nastavovat někde v modemu?

Už jsem to zkoušel nastavovat a Wifi síť nastavím úplně v pohodě, ale to přihl. jméno a heslo pro dané CABLE připojení jsem nemohl s tím modemem rozchodit.

Nemáte podrobnější návod?

 

Díky moc

 

L

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

neexistuje nějakej novější firmware, kterej bych si moh přeflashnout ? sem zjistil celkem zajímavou věc, že mi tenhle modem přesně s touhle verzí firmwaru shazuje systém (zjišťoval sem to několik měsíců, je to opravdu hodně dlouho, tohle mě napadlo až jako poslední )... vyměnil sem paměti, desku, grafiku, zdroj, několik reinstalací, stejně to dělá bejkárny i na notebooku, prostě na prd... když mám vyplý msn, skype a torrent, tak to nechcípá, na speedtest.net to občas chcípne okamžitě, někdy i při ftp přenosu... reálný rychlosti u upc mám 12/1, router Asus WL520GC má nejnovější verzi firmwaru a u ADSL od Radiokomunikací s reálnejma rychlostma mírně pod 20/1 funguje všechno bez problémů...

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...