Přejít na obsah

Veřejná IP


Návštěvník PcBuh

Doporučené příspěvky

Návštěvník PcBuh

Mam teď Net na bezrdratu a chtěl bych větší rychlost ale musel bych kupovat nové rádio a tak hledám jinou možnost se připojit k netu , ale nevím zda má UPC pevné veřejné IP které požaduji

 

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Bender

Adresa je veřejná vždy, a za příplatek i pevná, alespoň tak to bylo za Karnevalu, ale nemyslím si, že zrovna tohle by chtělo UPC nějak měnit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Groveer

i UPC má pevnou IP adresu ale oproti Karnevalu kde jsem za ni platil 70kč nebo 90kč teď už si nejsem jistej u UPC stojí 200kč měsíčně :!:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Petr Langer

Podle ceníku stojí pevná opravdu 200 Kč měsíčně, což se nevyplatí kupovat,sám ji teď ruším tak doufám, že mě jejich úžasná podpora vyslyší co nejřív,když sem jim psal přes web. Jinak ta dynamická klidně stačí, protože pokud nerestartuješ modem tak máš stejnou IP klidně i půl roku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Groveer
Podle ceníku stojí pevná opravdu 200 Kč měsíčně, což se nevyplatí kupovat,sám ji teď ruším tak doufám, že mě jejich úžasná podpora vyslyší co nejřív,když sem jim psal přes web. Jinak ta dynamická klidně stačí, protože pokud nerestartuješ modem tak máš stejnou IP klidně i půl roku.

 

Souhlas a držím Ti palce abys narazil na operátora kterej aspoň něco ví. Mě slečna tvrdila že se pevné IP týká 3měsíční výpovědní lhůta....a že do tý doby budu platit 200kč,což podle mě dle obchodního zákoníku je blbost.Pokud mění ceník mám právo změnit službu a to ihned. Rozhovor skončil s tím že k 1.11.2007 mi bude zrušena, s čím jsem nesouhlasil.Druhý den volal technik že mi berou a dál mám dynamickou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Ahoj. Na zakaznicke podpore UPC mi bylo receno, ze k tarifu Classic (8192/1024 kb/s) za 1224,- a 99,- 2nasobny up/mes, musim dale platit + 70,- Kc/mes za verejnou IP adresu (asi statickou). Ze pry to maji stejne jako Karneval, kde jsem byl dosud.

Ted se mi konecne podarilo najit cenik UPC platny od 3.9.2007, kde je uvedeno pod DNS sluzby pro tarif Classic - pevna IP adresa 200,-Kc/mes. Tak nevim co ted platit.

Pokud existuje jeste verejna dynamicka IP a UPC ji poskytuje zdarma, asi by mi stacila.

Moc tomu nerozumim, ale potrebuji byt na siti aktiv.

Poradite? Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj. Na zakaznicke podpore UPC mi bylo receno, ze k tarifu Classic (8192/1024 kb/s) za 1224,- a 99,- 2nasobny up/mes, musim dale platit + 70,- Kc/mes za verejnou IP adresu (asi statickou). Ze pry to maji stejne jako Karneval, kde jsem byl dosud.

Ted se mi konecne podarilo najit cenik UPC platny od 3.9.2007, kde je uvedeno pod DNS sluzby pro tarif Classic - pevna IP adresa 200,-Kc/mes. Tak nevim co ted platit.

Pokud existuje jeste verejna dynamicka IP a UPC ji poskytuje zdarma, asi by mi stacila.

Moc tomu nerozumim, ale potrebuji byt na siti aktiv.

Poradite? Diky

Zajisté JSI activ!

  • 1000 Mb/s
  • -
  • -
  • Vodafone StationDOCSIS 3.1
  • Severočech
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud se podivas na tvoji zpravu, tak tam vidis:

 

Petr

Anonymní

IP: 84.242.64.106

 

Tato IP je dynamicka verejna, za tech nekrestanskych 200 Kc mesicne dostanes pevnou verejnou.

Neverejne IP (10.xx.xx.xx) ktere drive byly u Karnevalu se jiz davno nepouzivaji.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...