Přejít na obsah

Od půlnoci devět nových programů


Návštěvník Katoda

Doporučené příspěvky

Návštěvník Katoda

Já mám taky 55 programů, ovšem balík s HBO a Cinemaxem to našlo až po Groveerově radě s resetováním set-top boxu. Bohužel však mám právě u těchto prémiových kanálů na frekvenci 170 MHz kvalitu signálu na pouhých 60% a je to naprosto nesledovatelné. Prolezl jsem kabely i všechny konektory, připojil stb přímo k zásuvce kabelové televize, ale žádná změna. Všechny ostatní programy hrají naprosto v pořádku. Vypadá to, že budu muset asi dnes žhavit linku na Kontakt centrum. :(

Jen pro jistotu se ještě zeptám těch, co mají nabídku Supreme nebo koupený balík s HBO taky na přesnou frekvenci včetně modulace a symbolrate - je to 170 / 64 / 5000 ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Groveer
Já mám taky 55 programů, ovšem balík s HBO a Cinemaxem to našlo až po Groveerově radě s resetováním set-top boxu. Bohužel však mám právě u těchto prémiových kanálů na frekvenci 170 MHz kvalitu signálu na pouhých 60% a je to naprosto nesledovatelné. Prolezl jsem kabely i všechny konektory, připojil stb přímo k zásuvce kabelové televize, ale žádná změna. Všechny ostatní programy hrají naprosto v pořádku. Vypadá to, že budu muset asi dnes žhavit linku na Kontakt centrum. :(

Jen pro jistotu se ještě zeptám těch, co mají nabídku Supreme nebo koupený balík s HBO taky na přesnou frekvenci včetně modulace a symbolrate - je to 170 / 64 / 5000 ?

 

Jo je to přesně tak jak píšeš 170 / 64 / 5000. Je to nějaký nízký pásmo protože mě jde taky vše ok akorát tenhle multiplex je na 90% a výměna kabelů nepomohla :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...