Přejít na obsah

Od půlnoci devět nových programů


Návštěvník Katoda

Doporučené příspěvky

A co dělat v případě, když nefunguje ani resetování set-top-boxu, automatické vyhledávání, ruční vyhledávání a ani vytáhnutí přívodního kabelu ze zásuvky a znovuvložení karty do slotu a HBO nikde a nikde? Dokud se UPC nezačalo vrtat v programech, tak mně u Karnevalu fungovalo vše jak má. Navíc se na jejich linku nedá dovolat a na e-maily neodpovídají. Tohle je nějaká služba zákazníkům? U Karnevalu sice člověk taky platil za volání, ale aspoň se dovolal!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Me uz dva dny nejde ani jeden HBO a ani jeden Cinemax, misto nich tam je nejake prouzkovani, za kterym obcas nejaky obrazek probleskne. Hlasi mi 50% kvalitu prijmu. Celou nedeli nesel ani digital ani analog. Kazdou hodinu mi to neco aktualizuje, kazdych 5 minut se kterykoliv program na par sekund sekne a zahlasi ti "prerusene spojeni". Budu zadat vraceni penez, protoze takovy bordel si nenecham libit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mistni problem? Ze dne na den, zrovna u vsech HBO? Po kompletnim nedelnim vypadku, kdy neslo vubec nic? Mozna mistni problem u ostravske UPC. Jinak, kabelu mam dost, muzu vyskouset.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Používám kabel, který mi dodal přímo technik z Karnevalu a přes který mi HBO fungovalo bez problémů. Myslím, že bude problém jinde. HBO má mít frekvenci 170/64/5000, jenže pod touto frekvencí set-top-box nic nenašel a zvláštní je, že se neobjevují i další placené kanály. Problém bude nejspíš na straně UPC.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen perlička k té zákaznické lince. Kamarád se tam taky nemohl několik dní dovolat a pak šel přes volbu - nový zákazník - a prý ho to spojilo hned. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...