Přejít na obsah

Od půlnoci devět nových programů


Návštěvník Katoda

Doporučené příspěvky

Návštěvník Groveer
to DM-jde ti animal planet a discovery v češtině?máš u ARD zvuk?funguje ti správně EPG?jsem taky z Brna,ale mě to dost blbne!

 

U Discovery a Animalu je potřeba vybrat zvukovou stopu...taky mi to šlo anglicky ale stačí změnit stopu a je to v češtině.A EPG ještě není kompletní ale u většiny kanálu už jde.

 

Jde i HBO a ostatní kanály včetně Slovenských :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Groveer
Ahoj, můžete mi někdo potvrdit, jestli ode dneška běží v digitálu MTV BASE a VH1 (krom jiného). Díky

 

Jo přibyli MTV BASE, VH1,CSfilm,MGM,Fun1,Musicbox,NASN,Animal Planet,Tv Noe 8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda

Kralupy - stav v 17:00 hod.

Nalezeno 49 kanálů, chybí celý balík HBO (HBO, HBO 2, HBO Comedy), Cinemax a Cinemax 2, schází také Hustler a XXXtreeme. Programy České televize, tedy ČT1, ČT2, ČT24 a ČT4 Sport nehrají a hlásí zákodovaný kanál!, Óčko nehraje a píše nepovolený přístup Conax, u Eurosportu 1 schází anglická zvuková stopa, Fun 1 příšerný zvuk jak od někud z plechovky.

Upraveno uživatelem Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

díky..a ještě jedna otázka, přibyl taky nějaký stream (transponder) nebo to jen rozhodili do těch stávajících? Jak chápu z předchozích příspěvků, zřejmě platí druhá varianta?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Groveer

Podle mě nějakej ten multiplex přibyl ale s tím že zrušily ty původní,nehledal jsem tak dopodrobna ale vypadá to že multiplexů je stejně akorát k nim přidaly kanály....podle toho taky vypadá kvalita :cry:

 

Katoda: Mě hraje úplně všechno ale bez EPG akorát ten FUN1 je divnej i když je u něj kvalita i úroveň signálu na 99% tak se zvuk strašně trhá,obraz ale ne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Groveer
Přinejmenším jeden, na 402 MHz, přibyl.

 

 

zajímá mě ty bys to mohl vědět kolik měl Karneval maximálně kanálu v multiplexu??? Já že jsem jich v jednom napočítal 11, kvůli tomu je podle mě horší kvalita :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...