Přejít na obsah

Od půlnoci devět nových programů


Návštěvník Katoda

Doporučené příspěvky

Návštěvník Groveer

Já už mám ale všechny kanály....podle mě to kostičkování bude v tom že v jednou muliplexu jsem napočítal 11kanálů!!!! Jestli chtějí tímhle stylem doplňovat nabídku ať jí radši nechaj bejt, nebo ať si nechaj poradit od bejvalejch lidí z Karnevalu...Myslím že zkrátka přeplnili multiplexy....protože ty co používal Karneval jsou najednou hluchý a dost kanálů je na úplně jinejch pozicích než byli před tím a ty starý frekvence vypustili....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak už je 14:40. STB našel cca 50 programů, ale polovina samý kostičky, stále nenašel nic z HBO (1, 2 ,Cinemax, ani Comedy), Huster a XXX píšou zakódovaný kanál. Funguje snad jen ČT, Nova, Prima + komplet ZDF.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Groveer

Tak mě našel všechny kanály ale teď nejde žádný :!: ani nekódovaný a ani německý nejdou :( doufám,že to dají do kupy.Určitě nemuseli přehazovat kanály v multiplexech, stačilo zrušit německý a měli by místo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Groveer

Tak stačilo vypnout a zapnou STB a už jde všechno akorát u prémiových kanálů HBO apod je Kvalita signálu kolem 90% :? FUN1 má 99% a přesto se to nedá poslouchat, ostatní kostičkujou.....hrůůza :cry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...