Přejít na obsah

vrácení modemu


Návštěvník iNDYCZ

Doporučené příspěvky

Návštěvník Dany

Řeším stejný problém, tj. vrácení modemu, ale narážím na neřešitelnou záludnost: v těch svých Všeobecných podmínkách z 1.3.2009 sice píšou, že zařízení je třeba poslat LICE do Nymburka (čl. 3/6), ale vzápětí tam je napsáno, "Zařízení je považováno za vrácené okamžikem jeho převzetí Poskytovatelem..." no a to je zase ta společnost UPC se sídlem Praha 4, Závišova 5. Když jsem z Prahy, tak by bylo výhodnější to tomu poskytovateli dát rovnou (jak bylo uvedeno v těch Podmínkách, které platily předtím). Mám dojem, jakoby to bylo vymýšleno pro vytváření problémů, jako závěrečného dárečku od Poskytovatele.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po letech...

Odeslal jsem modem na danou adresu již před dvěma léty a ejhle za dveřmi exekutor a firma UPC chce prašule za modem. Ještě že mám doklad z pošty uschován a po poradě s právníkem činím dané kroky podaní žaloby na celou UPC a samozřejmě náhradu vzniklé škody. Ať si tam udělají pořádek a nemusí přijít o velké prachy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník mipo

Takhle kategoricky bych nesoudil. Nebyl by to první případ, kdy veškeré upomínky, soudní pošta apod jde na špatnou adresu a tu správnou si vyhledá až exekutor, když to po čase vyroste na pro něj zajímavou částku. Je to státem a zákony posvěcené loupežnictví.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lejno

Obsílky chodí na adresu trvalého bydliště. A pokud se tam někdo nezdržuje nebo nepřebírá poštu, tak má holt smůlu. Navíc ten dotyčný, na kterého jsem reagoval, je naprosto nevěrohodný. Sám údajně vrátil modem před 2 roky a příspěvek píše ze sítě UPC, není co dodat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Ahoj, navážu na podstatu tohoto vlákna a chci se zeptat, abych měl jasno:

Když ted budu chtít ukončit smlouvu k 30.4, takže výpovědní doba je + 1 měsíc, čili mi to skončí 31.5. A otázka ted je, jestli ten modem musím vrátit do 7 dnů po tom 30.4 nebo až po tom 31.5 ??. Předpokládám, když mě odstřihnou 31.5, tak až v tuto dobu, ale rád bych měl jasno =))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

7.4. Vrácení Přijímacího zařízení

Do 7 dnů po ukončení Smlouvy je nutné, abyste nám vrátil(a) pronajaté Přijímací zařízení, a to na adresu našeho distribučního skladu: UPC Česká republika, s.r.o., Kostomlátecká 20/39, 28802 Nymburk.

 

jak jasnějc bys to chtěl napsat? :shock:

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Badis

Slamb - Nemá tam být 7.5. vrácení zařízení? :shock: Do 7 dnů po ukončení smlouvy. Ke 30.4 To chce paní ukončit. Do 7.5. pošle přístroj a 31.5 dojde k ukončení všech závazků k UPC. Aspoň tak jsem to pochopil já. :diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...