Přejít na obsah

vrácení modemu


Návštěvník iNDYCZ

Doporučené příspěvky

Návštěvník iNDYCZ

Byl jsem zakaznikem Karnevalu a kvuli stehovani jsem vypovedel smlouvu. Ted uz neni Karneval, ale UPC, tak nevim komu mam vratit kabelovy modem.

Na klientskem centru mi nejsou schopni poradit, rikali, abych to neposilal Karnevalu postou, protoze se mi to vrati zpet. Dokonce mi rekli, ze si mam modem zatim nechat, ze kdyz ho budou potrebovat (chtit vratit zpet), urcite se ozvou ...

Mate nekdo podobnou zkusenost, nevim na co by mi byl kabelovej modem, kdyz na nove adrese nemam kabelovku. :lol: Proste se mi prej sami ozvou, ale kdy? :D8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník bizak

Já na tvém místě bych to vůbec neřešil. Máš vypovězenou smlouvu a o modemu jsi je informoval. Pokud jim bude chybět, tak ať se starají oni. Spíš si ale myslím, že už ti zůstane.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A jelikoz jste nyni zakaznici UPC, ktere zalohu nevyzaduje a ani Karneval v posledni dobe nevyzadoval, muzete Ti z vas kdo zaplatili pozadat o jeji navraceni. Staci poslat zadost pres webovy formular a je to. Me ji poslali zpatky zhruba do mesice slozenkou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Smaarty

Já o vrácení žádal při přechodu na Starter z Karnevaláckého 1M. Bylo mi odpovězeno, že mi zálohu vrátí až při vrácení modemu po ukončení služby.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych to poslal na adresu UPC- dá se dohledat na www.upc.cz - klientské centrum - FAQ - kde mohu vratit prijimaci zarizeni. Ve vseobecnych podminkach UPC (i v byvalych podminkach Karnevalu) je totiz uvedeno, ze musis vratit zapujcene zarizeni nejpozdeji do 7 dnu od ukonceni smlouvy, jinak budou uctovat pokutu ve vysi ceny zarizeni v dobe uzavreni smlouvy, coz je docela palka... Ze Ti na informacich rekli neco jineho je hezky, ale nedokazes to a co je psano, je dano...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...