Přejít na obsah

vrácení modemu


Návštěvník iNDYCZ

Doporučené příspěvky

Neco jako ze prosim o navraceni zalohy za modem, a ze po telefonicke domluve s operatorem jim pisu pres webovy formular zadost a at mi penize poslou slozenkou na adresu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych to poslal na adresu UPC- dá se dohledat na www.upc.cz - klientské centrum - FAQ - kde mohu vratit prijimaci zarizeni. Ve vseobecnych podminkach UPC (i v byvalych podminkach Karnevalu) je totiz uvedeno, ze musis vratit zapujcene zarizeni nejpozdeji do 7 dnu od ukonceni smlouvy, jinak budou uctovat pokutu ve vysi ceny zarizeni v dobe uzavreni smlouvy, coz je docela palka... Ze Ti na informacich rekli neco jineho je hezky, ale nedokazes to a co je psano, je dano...

 

Tak tu adresu jsem na jejich stránkách nikde nenašel :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky jsme vraceli modem při zrušení Karnevalu, zavolali jsme na UPC, poslali poštou modem, samozřejmě doporučeně s žádostí o vrácení zálohy a do měsíce jsme měli složenkou zpět zálohu, vše bez problémů. To vše asi před 2 měsíci :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za vraceni modemu samozrejme dostanete vratnou zalohu zpet, ale dostanete ji i pokud jste byli zakazniky karnevalu a platili jste ji. Modem sem nevracel, jen sem pozadal o vraceni zalohy z duvodu, ze sem zalohu platil a ted novy zakaznici ji neplati. Zalohu poslali do mesice.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na strankach Karnevalu byval formular na ruzne dotazy. Tak pres nej. Napsal jsem, ze chci vratit zalohu za modem formou slozenky na moji adresu a ze to takhle jde jsem se dozvedel na infolince. Modem nevracis, proste jen Ti poslou zpet zalohu, ktera se uz dnes neplati.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...