Přejít na obsah

vrácení modemu


Návštěvník iNDYCZ

Doporučené příspěvky

Ty máš problém jenom s vrácením modemu? Mě vypršela výpověndí lhůta už 6.9. a do dnešního dne mi nikdo neposlal žádné vyúčtování, které mi slibovali... A kdybych si sama před 3 týdny nevolala, nikoho by nezajímalo, že jim mám nějaký modem vracet... A to nemluvím o tom, že se teď na tu jejich pitomou zákaznickou linku není možné dovolat a na dotaz prostřednictvím formuláře odpoví za 14 dní stylem: Pokud Vám vyúčtování nedošlo teď, dojde do konce října, jestli ne v říjnu, tak to bude v listopadu... jinými slovy nikoho nezajímá, že jim opravdu chci doplatit částku za využívání internetu, ale nevím kolik - a když mi nepošlou vyúčtování teď, tak jim to třeba zaplatím za půl roku, dky na mě pošlou exekuci a panaří mi na těch pár korun úrok ke všemu... šm.jdi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

S prominutim, ale jdete uz do P R D E L E s temi Vasimi neustalymi zmenami. Jste nejhorsi spolecnost jakou znam. 5x za rok kvuli vasim zmenam litam na sporitelnu a neco menim. Kazda zmena, ale stoji cas a jeste 30kc. Proc mi tech 30 kc take neodectete. Vase jednani je uplne nehorazne a sproste. Nemate ani mailovou adr. nebo ji schvalne neuvadite? Budu hledat jinou moznost tel. pripojeni.

KopackovaO@seznam.cz

Nikdy nebyvam sprosta, ale vy dokazete zvednout adrenalin....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Bender
Diky za kontakt a zaroven se omlouvam tem, kterym to nepatri, ze jsem byla sprosta, ale nekdy dojde trpelivost....

Což je při jednání s UPC naprosto pochopitelné, přeji Vám hodně štěstí při jednáních s touto ehm firmou...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
  • po měsících...

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...