Jump to content

Technikus

User
 • Posts

  395
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  8

Everything posted by Technikus

 1. Porucha snad lze nahlásit bez nutnosti říkat nějaké z cifer číselného hesla. Heslo bude vyžadováno primárně na změnu služeb, pro potvrzení účtu a ověření volající osoby. Jinak takový Excel lze mít na OneDrive, Google Drive apod a tak lze mít data kdekoliv s sebou. To je i moje praxe z korporátu, kde je hesel do různých aplikací skutečně mnoho a než volat i třeba do Indie na Service Desk je lepší si to heslo někam poznačit. Variant, jak a kam si to poznačit je mnoho. Tím samozřejmě nemyslím papírek s PIN do pouzdra platební karty.
 2. Jde o Google Chromecast? Bylo na něm provedeno factory reset? viz tady
 3. Ani já nejsem chodící encyklopedie, nicméně existuje plno variant, jak si vše značit (sešit, Excel, aplikace v telefonu apod.) Těch možností je několik
 4. Takže byla měněna eSIM za plastovou SIM s jiným číslem, obě od Vodafone? Jen na vyzkoušení? Já si to nějak spojil, že lze tak jednoduše přecházet mezi eSIM a SIM
 5. Trošku mimo toto téma, ale když se přejde na eSIM, ta plastová SIM není k vyhození a pořád na ní lze zpět napárovat to číslo a služby a takhle to mohu měnit ze SIM na eSIM a z eSIM na SIM opakovaně dle potřeb?
 6. Splátky jsou zobrazeny na webu Vodafone u jednotlivých přístrojů. Když se přihlásím do Můj Vodafone, lze tam podle dané SIM a služeb vidět aktuální nabídku telefonů a ceny i "akontaci", počet splátek a jakou výši a kolik se zaplatí za zařízení celkem.
 7. Hovor se mohl ukončit, že si zařídí reset číselného hesla sama a ať zavolají později. Pak už diktuje náhodné pořadí 2 čísel z celého číselného hesla. Proč vlastně heslo neznala? Znalostí by si ušetřila ty kroky a případné obavy. Varianty resetu jsou tady, je tam i ta SMS. Způsobů na reset číselného hesla je tam několik.
 8. Modré tlačítko na TV Nova funguje stejně, jako je výše? U některých variant připojení funkční, u některých variant připojení nefunkční?
 9. Co z tohoto návodu 1. stránka dole, 2. stránka pokračování? Vodafone by mohl zapracovat na svých oficiálních příručkách, tady nic k wifi snad není v těch příručkách.
 10. Na Android TV 12 s aplikací Vodafone TV 1.48.21 se chová vše korektně.
 11. To mi něco připomíná... Pokud se podíváte přes web do Samoobsluhy - služba Internet a nastavení služeb - využívaná zařízení a u modemu dáte Detaily a restart modemu, nemáte tam něco podobného? V mobilní aplikaci je už několik týdnů stav modemu nedostupný - služba je dočasně nedostupná. Opakujte požadavek později. To se řeší tady, zatím žádná nová verze aplikace Můj Vodafone na OS Android nevyšla. Poslední mám z 20.7.2023 a jde o verzi 5.16.1
 12. Očividně infolinka (možná konkrétní pracovník) nebyl(-a) informován(-a) o změně postupu. Otázkou je, co informovanost pracovníků na pobočce, aby to tam neodmítli a nebyla cesta zbytečná 🙄
 13. Nejspíš na linku nevoláš denně, takže hovor 2x za rok asi nikoho nezabije. A očividně, pokud to bude odůvodněné, nebude ve výsledku účtován.
 14. A něco z toho, co jsi psal ve čtvrtek jsi zkusil? 😋
 15. No, Vodafone ve Španělsku nabízí kde co. Třeba aplikaci pro LG, stejně tak např. Amazon Fire OS a dokonce nabízí tento TV box. Proč, když je to v nějaké zemi v EU nasazeno a asi i funkční, proč to nejde šmahem nasadit i v dalších zemích a je kvůli tomu takové ticho, jak kdyby to někdo vyvíjel od píky?
 16. Dostane pak zákazník mailem nebo nějakou formou předávací resp. protokol o vrácení zařízení, jakmile to přeberete a zkontrolujete?
 17. Zajímavé, poměrně nedávno (květen 2023) jsem set top box a příslušenství ještě vracel osobně na prodejně Vodafone, ta už dnes není mezi možnostmi. I když jsem teda službu nerušil, jen jsem přešel na app Vodafone TV na OS Tizen na TV Samsung.
 18. Ukradené účty = vlastník účtů si musí změnit heslo k daným účtům a to ideálně u všech členů domácnosti, kteří mají účet u Vodafone či Netflix. Takže změnit si heslo do: - Vodafone samoobsluhy - administrátorské heslo Vodafone - heslo na Netflix účet
 19. Technikus

  EPG

  Co EPG na Android TV? U všeho mám Informace nejsou dostupné U spuštěného programu je právě se vysílá: Žádné informace, následuje: žádné informace EDIT: už se EPG načetlo
 20. A je v domě/bytě apod. kabeláž ok? Není vadný modem? Co na to na Vodafone lince po nějaké kontrole logu připojení, routeru apod.?
 21. Technikus

  WV1863

  Proč nové téma? Tady se nedalo pokračovat?
 22. Tak to vypadá, že už je klid.
 23. Taky tam aktuálně vidím jen HBO Max a Netflix. Takže buď to od září zmizelo z TV Komplet, nebo si zase Vodafone hraje se Samoobsluhou, kde pravidelně Voyo kupon mizí a zase se z ničeho nic objevuje.
 24. Je to celý nějaký divný. Když v průběhu smlouvy reklamuji modem, vymění se, změní se ve smlouvě - podepíše se předávací prokol (vrácení původního a převzetí nového) a funguji dál. Když bych žádal o změnu modemu = modem 70 Kč/měsíčně za model 100 Kč/měsíčně, tak to bych taky měl aktuální smlouvu zrušit a zřídit si novou? To se přece nedělá a změny jsou v rámci aktuální smlouvy a jde to, nebo snad ne? K čemu je všude tolik inzerátů na odkoupená zařízení exUPC/Vodafone, pokud by se jednou aktivovaly a už nešly nikdy do systému vložit znovu? To si někdo na ten inzerát koupí lapač prachu na poličku?
×
×
 • Create New...