Standa
Uživatel
-
Registrace
-
Přítomen
-
Aktuálně
Prohlíží téma: Změna e-mailu
Vše od uživatele Standa
-
ČT 24 HD, ČT :D HD a ČT art HD odstartují v listopadu,
2 andy: V červnu nebo červenci končí pronájem transpondéru, kde nyní vysílají programy ČT (SD verze). ČT si chtěla (stále chce) pronajmout nový transpondér, kde by již začala vysílat v HD. To se ať z technických či organizačních důvodů nepodařilo, tak teď řeší jak z toho začarovaného kruhu ven. Diváky s sat přijímači asi nemine dvojnásobné přelaďování. Jen nechápu, proč to nepustí pro kabelovky jestli už ty programy v HD mají připravené a na satelit to nepustí později. Ale do toho nikdo nevidíme a skutečnou provdu se asi ani nedozvíme
-
Powerline - síťový adaptér v nabídce UPC
No jestli se zaměřuješ na frázi " ... ,které rozvádí internet a televizní vysílání pomocí elektrické sítě ...", tak hned na tom druhém obrázku s popisem zařízení máš napsáno: "- Není nutné doma instalovat žádné ethernetové kabely. - Bez problému můžete mít nyní internet v jedné místnosti a TV v místnosti druhé"
-
Powerline - síťový adaptér v nabídce UPC
Co jsem na to koukal, tak tam mluvi o připojeni STB k internetu. A STB potřebuješ připojit k internetu pro sledování filmů z půjčovny a teď nově ReplayTV. Pro linearní TV je STB vždy připojen koaxiálním kabelem. odeslano z MT pomocí Tapatalk
-
Powerline - síťový adaptér v nabídce UPC
Ten Powerline adaptér slouží "jako kabel" k připojení eth. Takže na jedné straně připojíš STB na druhé výstup modemu (routeru). STB si pak řekne o to co chce přijímat ...
-
UPC umožní sledování pořadů 7 dní zpětně
Někde psali, že to začíná fungovat právě okamžikem aktivace. Takže bych zkusil spustit pořady co právě zkončily
-
STB Kaon KCF-SA700 HD Mediabox
Prý stačí vytáhnout zdroj a znovu zapnout. Při butování se vždy znovu načtou kanály. Pokud chceš zrušit i nějaká nastavení v STB tak jedině to továrko.
-
Nové stanice
On není NGC wild o přírodě?
-
Filmbox Premium HD
Na Kaonech a cihlách to naběhne až po restartu. Takže vypnout a zapnout ze zásuvky
-
změna ip napaden
No pokud má WIFI modem zapojený v módu router, tak mu změna MAC na NB (nebo PC) nepomůže
-
analogové TV programy ze zásuvky UPC
Pro mě je základní služba od UPC internet a k tomu to dávají určitě.. Pokud to bude jen jako služba "Digi mini" to si musíš zjistit přímo u UPC. A k příjmu DVB-T via UPC žádný zvláštní STB od UPC nepotřebuješ
-
analogové TV programy ze zásuvky UPC
Pokud máš jakoukoli aktivní službu od UPC, tak to půjde. Je však otázkou jak dlouho budou ještě ten analog pouštět. Současně s analogem pouštějí i DVB-T, takže si myslím, že dojde k postupnému vypnutí analogových programů pro uvolnění pásma pro internet a DTV
-
Horizon Go
EL jde i teď. Vypínají pouze ve středu LM
-
Horizon Go
Že by byl fotbal - Ligu mistrů, na kterou je předběžné opatření od O2
-
Faktúra za doplatenie vernostného bonusu po vypovedaní zmluv
Jak psal Marek-26, doplácíte za měsíce které jste odsledoval - říjen (október) - únor (február) t.j. 5*200= 1000 Kč
-
UHD přijímače od roku 2017
Velikost SAT MUXu je nyní v DVB-S2 většinou BR 55-62 Mbps. U DVB-C teď u nově přidaných programů BR 50 Mbps (efektivně kolem 46 Mbps). Dá se předpokládat, že UPC překlopí všechny "staré" QAM 64 MUXy do QAM 256 s BR 50 Mbps
-
Mňam TV půl roku neplatila za distribuci v DVB-T
Nemusí ukončit vysílání s koncem v DVBT, jen musí požádat o licenci pro vysílání v kabelových sítích (pokud už ji nemají). Tu Country No.1 nemělo a zatím o ni ani nepožádalo, podle zápisů ze zasedání RRTV.
-
Testování firmwaru: HD DVR Mediabox
Já bych řekl, že se jsou kanály řazeny teď celkem tematicky. Skrývání neobjednaných kanálů by bylo zajímavé řešení, ale asi nebude moc průchodné. Neviděl bys co ještě můžeš mít za programy, když si připlatíš.
-
STB Kaon KCF-SA700 HD Mediabox
A Mikrotik ti vytváří neveřejnou síť? Pokud ano tak připoj Kaona do této sítě, bude to fungovat. Není důvod proč by to nemělo jet.
-
Koupě CA modulu od UPC ANO-NE ?
Jen aby to u nás nezdražili na těch 80€
-
Mňau TV
A on už vysílá něco jiného než "kočičí přestávku"?
-
Naladění led tv
Pokud máte na TV naladěno přibližně 160 TV programů + nějakých 40 rádií, tak je TV naladěná. Programy nehrají protože jsou zakódované a pro jejich příjem je zapotřebí mít v TV CA modul a kartou. Ten modul se dá u UPC pronajmout místo toho STB. TV lze také používat jako "monitor" kdy se o přepínání programů stará ta Kaon krabička (STB). Ta by měla být s TV spojena HDMI kabelem. Na TV pak musí být zapnut "nějaký" HDMI Imput. Přepínání vstupů (Imputů) se provádí buď v menu nebo na DO je v pravo nahoře (druhé odzhora) tlačítko označené Imput (obdélník s šipkou dovnitř)
-
Panasonic nejde obraz
Ještě bych se podíval, zda není novější verze FW pro TV
-
Compal CH7465LG
Pokud je v modu bridge, tak vlastně nemá IP a nemá ti co odpovědět, možná bude mít adresu 192.168.1.1, ale to je potřeba zkusit.
-
nějaké nové informace na nové programy
S tim přidáváním jsem zvědav. Ještě, že je začátek března až do 15. března
-
Horizon Go
Na to, že reaguješ na Horizont GO dobrý. Tvůj problém bude nejspíše v lokálním rušení, protože mě tyhle programy hrajou normálně