Přejít na obsah

Kostičkování HD programů.


Návštěvník dmatejek

Doporučené příspěvky

Návštěvník dmatejek

Začaly mi kostičkovat HD programy. Nejvíc to pozoruji u ČT Sport ( momentálně nejsledovanější). Na TV a CA Modulem dochází ke kostičkovani a u TV s STB se obraz seká.Nejsem si jistý ,ale zdá se že vše začalo po přidání nového MUX. Je to možné? A co s tím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník jirkamr

Mám stejný problém. Kostičkuje pouze při nastavení příjmu na KABEL a nejen na HD programech, při změně na ANTÉNA (příjem jako DVB-T) je obraz bez nedostatků.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YABAKA

Reklamace. A doufat, že je problém u UPC a ne v nějakých amatérsky zbastlených rozvodech typu účastnických šňůr a rozbočovačů z Alzy, protože pak by oprava byla placená.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník dmatejek

Tak vidím že problém není jen u mě. Troufnu si tvrdit, že zbastleným zapojením to není. Jestli to doposud fungovalo normálně, tak bude chyba jinde. Momentálně je situace lepší, ale přesto obraz občas zkostičkuje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YABAKA
Tak vidím že problém není jen u mě. Troufnu si tvrdit, že zbastleným zapojením to není. Jestli to doposud fungovalo normálně, tak bude chyba jinde. Momentálně je situace lepší, ale přesto obraz občas zkostičkuje.

Že doposud něco fungovalo nic neznamená. UPC garantuje signál na zásuvce. Ten může být v určitý toleranci úrovně, dřív třeba na vyšší úrovni a dneska na nižší a nenaděláš nic. Samozřejmě pokud už na zásuvce bude problém a špatná úroveň nebo vysoká chybovost, tak je to věc UPC. Ale když to tam bude v cajku a u TV ne, tak smůla.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník koldas

Nám to dělá úplně to samé. Obě televize na CA modulu a problém trvá zhruba týden. Zítra volám do UPC. A pozorujete s tím spojené i výpadky a padání signálu internetu?

Dík za info

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník dmatejek

No je pravda, že internet sem tam taky nejede jak by měl.Jestli budete zítra volat, dejte vědět jak jste dopadl. Momentálně je vše v pořádku. Vypadá to na nějaký rušení, nebo přetížení v určité době. Jen spekuluji, třeba je to nesmysl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...