Vše od uživatele Standa
-
Chyby Vodafone TV
Já si všimnul ještě jedné perfektní vychytávky. Vodafone nahrává pořad pouze jednou, i když má více opakování a vždy je "aktivní" to poslední. Takže například Ulice co se vysílá navečer je možné přehrát jen do dopolední reprízy. Dopoledne se udělá nová nahrávka a ta přepíše i tu z předchozího dne. Takže pokud chybí konec pořadu, tak je problém najít "pokračování" v dalším pořadu. Asi tím šetří datový prostor pro nahrávky .....
-
Nové stanice
Tak už nás opustila CBS Reality ....
-
Připojení k anténě po zrušení Vodafone tv
No vypadá to, že každý rozvod (STA a kabelovka) mají svou zásuvku. Zeptal bych se u sousedů jak to mají oni. Možná se bude muset natáhnout kabel od té funkčni zàsuvky ...
-
Chyby Vodafone TV
On bude problém ještě v to, že je to vyvíjeno jako korporátní app a ČR je bohužel z tohoto pohledu minoritní trh a naše připomínky vstupují do hry až jako n-3(4). Prostě Německo, Španělsko, Itálie jsou asi důležitější trhy
-
Nové stanice
Nechci se VF zastávat, ale máte možnost jít jinam, kde budete mít BR ještě menší. VF je asi jedinou společností, která v DVBC pouští tyto programy v původním BR. Ale třeba se nám podaří je přemluvit transkódování a BR bude vyšší
-
Připojení televize přes Wi-Fi
Bohuzel si technici montující nový rozvod "ušetřili"práci s tahánim kabelu po bytě. Pokud jste souhlasil s možností netahat kabel přes celý byt, tak jedině převezt STB na OTT režim (bez DVBC)
-
EPG
To je bohužel problém Discovery, které se rozhodlo již nedodávat pro tyto programy lokalizovanou verzi EPG (ještě u Travel channelu a Food nerwork). Je to tak u všech operátorů
-
Zpětné zhlédnutí
A kolik jsi ochotný si za přeskakování připlatit?
-
eSIM, duplikace SIM s identickým telefonním číslem
A kolik těch týdnů bude, 52 nebo více?
-
Nové stanice
Dneska se mi na TV Paprika zdá nějaký moc hezký obraz, že by došlo ke spuštění v HD?
-
iOS 17 vs. Vodafone
Na těch upgradovaných mají normální SIM
-
iOS 17 vs. Vodafone
Je zajímavé, že moje obě děti mají iPhony, upgradovali v pondělí a žádné probémy nemají
-
hbbtv Cervene tlacitko
Je to stejné, stále se jedná o HbbTV
-
eSIM, duplikace SIM s identickým telefonním číslem
Slibem nezarmoutíš
-
EPG
Asi bych zkusil TV i STB vypnout z napájení. Já to mám v tuto chvíli nevidím na TV Samsung žádný problém
-
EPG
A co napsat na čem vám to dělá problém ...
-
Nové stanice
Koukal jsem, že se v DVBC razantně zlepšila obrazová kvalita Spektrum home, jako kdyby to bylo HD
-
Nefunguje Discovery Science HD
Oprava kabelu spojkou byla asi zadarmo. Výměna kabelu by byla pravděpodobně za peníze, protože ten kabel se sám "nerozbil" a výměna je časově náročná. Jinak spojka má minimální útlum, v horším případě se projeví odraz nebo přechodové jevy jako PCD ...
-
Nefunkční Vodafone TV aplikace (MG086)
A co je to za TV?
-
VodafoneTV aplikace na Google TV
To mi nefunguje, můžu přepínat programy DO od TV +-, ovládat hlasitost, dostat se do menu , ale pokud zmačknu číslo, tak se mi přepne na CATV a CA modulem
-
Nefunguje Discovery Science HD
Pokud se do toho kabelu přimíchá signál BTS, DVBT2, tak se tam samozřejmě dostane i rušení ve zpětném směru. Proto je tam potřeba mít tu zásuvku, pokud tedy není filtr v bedně na kabelu k vám. Pro zajímavost uvádím, že se mi stalo, 6e jsem byl v pátek odpoledne zafiltrován z důvodu rušení ve zpětném směru. Byl to nakonec problém na konektoru u zásuvky (mam zásuvku která má vstup na F konektoru). Ten konektor byl dělán techniky UPC při instalaci a teď se tam objevil nějaký přechodový odpor a prý PCD rušenoí šumem. Takže takovéhle zásahy do sítě nejsou nejrozumější, vám mohou pomoci (zvýší se úroveň), ale zároveň múžete zarušit zpětný směr internetu na celém optickém převodníku, kdy "x" lidem spadne internet ...
-
Nefunguje Discovery Science HD
Podstatně lepší než použití toho IEC konektou by bylo použít F konektor (i šroubovací) a kovovou redukci F - IEC
-
Nefunguje Discovery Science HD
Tím, že byla zrušena zásuvka a je použita nekvalitní účastnická šňůra, může docházet k rušení zpětného směru. Takže ta zásuvka je tam jako filtr proti rušení do zpětného směru. Určitě to chce vyměnit ten kabel k TV. Pokud přijede technik a nebude tam ta zásuvka, může to být kvalifikováno jako zásah do rozvodu a vyžadován placený servisní zásah. Hodně se mi líbí, jak se kdekdo snaží vyřešit něco, čemu nerozumí místo toho, aby si zavolal technika co na to má "technické prostředky"
-
Vodafone TV na smart televizi
Všechno pojede jen po netu. Koax v TV nemusí být
-
Pronájem VTV set-top boxu v neoprávněné výši
A neměl jste náhodou ten STB s modemem (zde řečený "cihla") to by vám pak dali box a modem, což by mohlo být těch 120 Kč