Přejít na obsah

Infolinka


Návštěvník jarada

Doporučené příspěvky

Návštěvník Katoda
:?: Copak jde digitál přes modem? Mě jde přímo ze zásuvky do set-top boxu. Ale asi jsi myslel ten. Restart STB ovšem nepomáhá, tady bych řekl, že je chyba buď na straně Karnevalu anebo originální zvukovou stopu přestalo poskytovat přímo AXN. Na to mi ale nejsou schopni v Kontakt centru již víc jak měsíc odpovědět. :?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda
Takze anglicky zvuk na AXN by mel byt opet funkcni.

 

Opravdu funguje. Díky Tomusi!

To mě vážně baví... :wink: Tak já se víc jak dva měsíce snažím na to upozornit oficiální cestou skrz Kontakt centrum (telefon, mail, kontaktní gormulář...), ale je to marné. A pak stačí napsat tady Tomusovi do neoficiálního fóra a hle, najednou to druhý den funguje. :D Jseš nejlepší Kontakt Centrum! 8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
Návštěvník aldria

Zdar dovolali jste se posledni dobou někdo na kontakt centrum nejde mi internet a už týden se s nimi snažím spojit a nic .. Telefon, webová zpráva, fax docela začínám přemýšlet o změně poskytovatele. Nějak jsem za poslední dobu utratil za telefon víc než bych chtěl (znám levnější a lepší rádio) Milan

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

potrebujes na KC nebo helpdesk ?

 

Potřebuju už potřetí urgovat aby mi konečně vrátili zálohu za modem :x

 

karneval uz nemam pres rok a jak tak koukam sem rad ze sem se ho zbavil :lol: , btw, ja sem od nich zebral zalohu za modem 1000kc asi 3mesice v te dobe :shock::?:evil::lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
Návštěvník Groveer

Chtěl bych se zeptat jestli se Vám daří dovolat na infolinku.Vím že se tady ten problém že to nelze řeší už dlouho, ale jde mi o to, že volám na zákaznickou linku UPC a né puvodního Karnevalu tedy 241 005 100. Karneval zanikl a tak nevidím důvod proč volat na původní číslo kde se stejně člověk nedovolá.Jenže ouha ani jedno číslo co uvádí na www.upc.cz se mi nelze dovolat.Hlásí že číslo neexistuje. :( zlatej KARNEVAL !!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mam stejnej problem, nemuzu se na zadny z kontaktu dovolat uz pres tyden!! prestal fungovat modem (nejde internet i telefon je hluchej) a neni to s kym resit!

muzete mi prosim nekdo dat nejake prime spojeni?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...