Přejít na obsah

Infolinka


Návštěvník jarada

Doporučené příspěvky

Návštěvník Groveer

Tak se mi po dvou dnech co jsem napsal na webu dotaz ozvali z UPC. Dívenka očividně nic nevěděla...co je dvojnásobný upload???To prý nezná a radši mě přepojí na techniky kde vyřeší problém s netem,přihlášením,digi tv...po hodině a půl čekání byl ale hovor z jejich strany ukončen :D

A shrnutí??? rekeakce do dvou pracovních dnů, což je pokrok, jenže operátorka která nic neví a výsledek??? Jako kdybych s ní nemluvil :(

 

hned jsem poslal nový dotaz tak jsem zvědavý kdy se ozvou :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Groveer

No nevím jak moc dobře na tom jsem :) sice se ozvali, a jediný co jsem se dozvěděl že mě přepojí dál a po hodině a půl čekání to spadlo :D:D ale pak jsem se naštval a volal tam sám a během 5minut jsem byl spojenej....ale stejně jsme nic nevyřešili :( já podle jejich systému skoro neexistuju :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No nevím jak moc dobře na tom jsem :) sice se ozvali, a jediný co jsem se dozvěděl že mě přepojí dál a po hodině a půl čekání to spadlo :D:D ale pak jsem se naštval a volal tam sám a během 5minut jsem byl spojenej....ale stejně jsme nic nevyřešili :( já podle jejich systému skoro neexistuju :D

 

na jaky cislo jsi volal?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Groveer

241005100 ale divím se protože asi týden před tím mi to hlásilo že číslo neexistuje.Tak jsem jim napsal mail ať mi laskavě sdělí číslo kde se dají věci řešit,že tohle které mají na webu není funkční a najednou to jde :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Myslíte, že někdo i během víkendu monitoruje vzkazy na infolince?

 

Mám poruchu kabelovky a s "živým" člověkem mimo po-pá není šance mluvit, tak jsem jim tam nechala vzkaz a pro jistotu ještě vyplnila i ten slavný webový formulář. Tak jsem zvědavá, jestli mi ještě dneska bude něco hrát, ale moc tomu nevěřím :?

  • Internet 150
  • -
  • TV Komfort
  • CA modul, modem Cisco 3208
  • Ostrava
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, opozdil jsem se s platbou a oni mě bez milosti odpojili. To chápu, tak jsem to dorovnal a zaplatil ještě těch 200kč a oni mě nejsou schopni zase zapojit. To trvá již 3týden. Jsem na ně na...ný. Zlatý karneval a na tu jejich linku se nemůžu dovolat.

Asi si budu stěžovat na ČTU.

Nevím co s tím mám dělat?

 

Dejte si bacha, na ukončení služby. Kámoš to ukončil a nevěděl, že má zaplatit za 5 dní. Oni mu to samozřejmě neřekli a dali jeho pohledávku k vymahačské firmě. Kdy by aspoň napsali e-mail.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...