Přejít na obsah

Infolinka


Návštěvník jarada

Doporučené příspěvky

Já volal dnes ráno v 10:00. Do 10:40 jsem poslouchal "lady karneval" a pak jsem únavou položil telefon....

Takhle tam zkouším volat od pondělí a pořát nic :cry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník jarada

tak sem to zkusil dnes z prace, 11.55 - 12.25 sem to vydrzel... pri osobni navsteve na vinohradech mi akorat dali to prazsky cislo, ne ze by to byl rozdil... :x

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník graver

Při včerejším brněnském výpadku (btw pěkná celoplošná akce :-)) jsem se snažil dovolat na technickou podporu. Až jsem se dostal přes všechny ty kecy a vrazil pár pětek do Telecomu, tak jsem se dozvěděl, že "Váš hovor nyní nemůže být spojen". Zřejmě to tam vrazili, aby jim zákazníci nevolali kvůli tomu výpadku... Za pár hodin se jim naštěstí povedlo nahrát informaci o výpadku. Opravdu vzácná kombinace drzosti, neschopnosti a pohrdání zákazníkem.

Obzvlášť povedená je informace o možnosti použití webového formuláře v případě nedostupnosti operátora. Já jsem měnil tarif asi dva měsíce, než se mi to podařilo online s operátorem (čekací doba jen cca. 15 min. - měl jsem štěstí). Když jsem si mu stěžoval, že na žádost o změnu, podanou přes web, nikdo nereaguje, víceméně nznačil, že webové rozhraní je fyzikální zázrak na úrovni černé díry - všechno tam, nic ven...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Heady
Když jsem si mu stěžoval, že na žádost o změnu, podanou přes web, nikdo nereaguje, víceméně nznačil, že webové rozhraní je fyzikální zázrak na úrovni černé díry - všechno tam, nic ven...

 

Tak ja mam zase s webovym forumlarem docela dobre zkusenosti.. Nerikam infolinka, tam jsem se jeste nikdy nedovolal.. ale pres formular jsem 3x menil tarif - naposledy predevcirem a vzdy to do cca 48hodin bylo. Sice je pravda ze mi nikdo nedal vedet, zadny email, zadna smska, ale tarif jede a to je hlavni :-) I kdyz taky je pravda, ze na dotaz zaslany pres formular proc nam u HBO nejede zvuk mi do dneska nikdo neodepsal :twisted:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Heady
proc nam u HBO nejede zvuk mi do dneska nikdo neodepsal :twisted:

A už jsi zkoušel to tlačítko s tím reproduktorem?

 

HA HA HA HA HA HA HA HA HA :-) ne, nezkousel, zkusim ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda

Mě u HBO zvuk jde, ale pro změnu zase nefunguje originální zvuk u AXN, jde pouze dabbing. A tlačítko s reproduktorem zkouším furt. :wink: Ale je to marný, před pár týdny tam vzniklo náhle "hlucho" a to trvá. :x

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Heady

Mno me pomohlo jednou u zvuku hodit restart modemu.. Mame nejake to pseudodigitalni vysilani od Karnevalu a pomohlo jednou u zvuku ktery nesel resnout modem do tovarniho nastaveni a pak se rozjel :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...