Přejít na obsah

zruseni limitu


Návštěvník patri

Doporučené příspěvky

Návštěvník Tukancheez

Protoze to plati pro prvni sluzbu, a stejne mam pocit ze uplne bez omezeni to nebude, urcite budou nejake velike sosace omezovat postupnym padanim rychlosti :) ...

 

Viz tato citace

 

Společnost UPC nadále ponechává ve Všeobecných obchodních podmínkách dříve definovanou FUP (Fair Use Policy), aby i v případě možných akcí zneuživatelů sítě mohla zabezpečit kvalitu připojení.

 

 

Nikde nebude nic napsano, tudiz to pujde dle nich :D

 

Kazdopadne zajimalo jak se u vas projevuje rychlost nyni?

 

Ja nejsem doma, ale uz vcera mi prisel tak o chlup horsi ping...zrejme stahovaci se pustili do sbirani dat :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No na karneval lince jsou taky pekne tupi:

 

z jednoho fora:

 

Právě jsem volal na zákaznickou linku Karneval, ptal jsem se jak je to s tarifem EASY a bylo mi řešeno že limit u tohoto tarifu je 20GB, o tom že by byly zrušeny limity nikdo nic neví :-(

 

Jen pro informaci: ptal jsem se taky na přesun přípojky od KARNEVALu pod UPC (plánujeme stěhování, a v místě budoucího bydliště je pouze UPC), slečna mi říkala, že prozatím je nutné vypovědět smlouvu s KARNEVALem a zřídit novou u UPC, že prozatím fungují jako oddělené společnosti a sloučení ještě nějaký ten měsíc potrvá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Alpyn

Zdravím, také jsem viděl Ty stránky jak tam bylo napsáno bez omezení a u Startéru 20 GB, no a nyní je to zpět. Tak to si z nás opravdu někdo udělal srandu. Z nás uživatelů Karnevalu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...