Přejít na obsah

Digitalní příjem ano, ale jak zaznamenávat pořady?


Návštěvník GeorgeB

Doporučené příspěvky

Děkuji IP: 89.102.154.244 anonymu za upřesnění a výklad. Rád se poučím. Myslel jsem kanál jako televizní program...

Standovi odpovídám, že jsem se dnes na Karnevalové lince 800... informoval o tom jestli by mi zdarma dodali STB, ale odkázali mě na jejich jinou tzv. modrou linku a ta je funkční pouze v pracovní dny. Takže se zítra zeptám, zda bude tato možnost i pro Brno...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsem se na Karnnevalu ptal mají-li nějaké informace, kdy bude STB+HDD pro kabelovku konečně, konečně k používání.

Pracovním mi sdělil, že zatím žádné konkrétní informace nemá. Takže odhaduji na podzim, když to dobře dopadne.

Takže já, protože potřebuji zaznamenávat některé programy si musím ze zoufalství do doby zprovoznění STB+HDD pořídit jednoduchý (lacinější přístroj) DVD s HDD, pošilhávám po Samsung DVD-HR753 za 7 168,- Kč odkaz http://www.hifishop.cz/DetailPage.asp?DPG=78812

bez digitalního tuneru, který potom zaměním za STB+HDD.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuji IP: 89.102.154.244 anonymu za upřesnění a výklad. Rád se poučím. Myslel jsem kanál jako televizní program...

Standovi odpovídám, že jsem se dnes na Karnevalové lince 800... informoval o tom jestli by mi zdarma dodali STB, ale odkázali mě na jejich jinou tzv. modrou linku a ta je funkční pouze v pracovní dny. Takže se zítra zeptám, zda bude tato možnost i pro Brno...

 

Neboj dočkáš se každým dnem,

pokud máš předplacené HBO, tak si užívej posledního měsíce analogové distribuce :shock:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda

Taky pravidelně už téměř rok posílám na Karneval dotaz, kdy už konečně přejdou z testovámí dvoutunerového STB s HDD a začnou jej nabízet zákazníkům, ale stále se mi dostává jen klasické nacvičené odpovědi "ohledně STB s HDD nemáme zatím žádné informace, sledujte naše internetové stránky www.karneval.cz". Tam samořejmě, jak je na těch stránkách obvyklé, není nového nic. Na internetových strankách Licy je přitom uvedeno, že byl tento STB už otestován a je kompletně připraven. Původně měl být nasazen už během podzimu minulého roku, ale jak je u Karnevalu zvykem, jim ohlašované termíny nic neznamenají a UPC je na tom ještě hůře.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dotaz na testovače dvou tunerového STB s hdd . . . kromě toho že jde na jednu stanici koukat a druhou nahrávat, lze také tu druhou vytáhnout z STB na druhou TV aniž by se nahrávala. Případně odkaz na manuál k tomu STB by se hodil. dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...