April 3, 200719 yr Jaké máte zkušenosti po přechodu na nové tarify ( UPC ) s výpadky, pingy apod. Je to stejné ? Nebo se to změnilo ? Popřípadě zda jsou vyšších tarify nějak upřednostňovány ( mají vyšší prioritu ) co se týče vyřízení požadavků na Internet před pomalejma tarifama. 150 Mb/s - Start TC7200 (bridge mod), Router Asus RT-AX55 Litoměřice
April 3, 200719 yr Silne pochybuju o tom ze je tam nejaka zmena, proste ti jen prepnuli na jinou rychlost a limit, nic vic za tim nehledej. Kabel 150 Mb/s - Komfort Compal VF, VTV box, CA modul Brno
April 3, 200719 yr Taky mám takový dojem Fibre 2000 sLimitem S Extra ALLinONE Vodafone TV app Asus RT-BE88U, XGS-PON ONU stick Praha Kobylisy
April 5, 200719 yr Vidis a me se zda a mereni(prenosy souboru) to potvrzuji ze je to stejne rychly .). Nevim lidi co mate s tim ze pod upc klesne nejak kvalita sluzeb, to je hezka pitomost . Sit je stejne a na ty zalezi .)
April 5, 200719 yr Blbost to tak není. Většinou budou asi měřené parametry úplně stejné jako u tarifů Karnevalu, nicméně už první krokem je fakt, že veškeré reklamace typu: "Jede mi to pomalu", nebudou brát, protože to mají ošetřené papírově. Navíc, může také dojít k tomu, že časem se u UPC tarifů nastastaví nižší priorita u CMTSek a ty budou s tebou zacházet jako "někdo nedůležitý", což se u Karnevalu nemohlo stát. Snad bude docházet k řádnému přerozdělování AH na upstreamech a bude se i za UPC dodrzovat technických norem.
April 5, 200719 yr No to tam maj osetreny dobre, prece jen nebudou muset inevstovat tak brzo do site a ten komu to pojede pomalu utre, protoze smouva je jasne .). No casem, aby to uz tak nastaveny nemeli v oblastech kde by mohlo dojit k pretlaku . Ale ctes forum dobre urcite, tak vis jak jsou tu nekteri paranoidni a hlavne na ty sem odpovidal. NEco jineho je pokud by byli na siti upc, tam to je obcas vselijaky a mozna to do budoucna ceka i karneval sit .) Snad...
April 5, 200719 yr Když by úroveň služeb klesla, neni problém se na UPC vykašlat... Zatim net jede, televize taky, telefon taky... Fibre 2000 sLimitem S Extra ALLinONE Vodafone TV app Asus RT-BE88U, XGS-PON ONU stick Praha Kobylisy
April 5, 200719 yr Když by úroveň služeb klesla, neni problém se na UPC vykašlat... Zatim net jede, televize taky, telefon taky... Jo zatím to jede, akorát že i na karnevalím měřáku se těžko dostávám na 4M, když tarif mám Turbo 5M. Dřív to bylo lepší a o dost.
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.