Přejít na obsah

Nizka rychlost


Návštěvník tomus

Doporučené příspěvky

Takze jsem ted volal na infolajnu a problem JE u Karnevalu a to tak, ze na paterni siti, tedy vsude. Je to VELICE zajimave, protoze stranky se nacitaj i vic 10sec a www.dsl.cu ukazuje rychlosti jake jsem uz psal. I Karneval priznal chbu , ale MERAK NA KARNEVALSKEJCH STRANKACH UKAZUJE 1Mb!!! Takze tedy neco nehraje, a je jasny co. Je to ten jejich merak, kterej ted evidentne dokazal, ze neukazuje pravdu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takze jsem ted volal na infolajnu a problem JE u Karnevalu a to tak, ze na paterni siti, tedy vsude. Je to VELICE zajimave, protoze stranky se nacitaj i vic 10sec a www.dsl.cu ukazuje rychlosti jake jsem uz psal. I Karneval priznal chbu , ale MERAK NA KARNEVALSKEJCH STRANKACH UKAZUJE 1Mb!!! Takze tedy neco nehraje, a je jasny co. Je to ten jejich merak, kterej ted evidentne dokazal, ze neukazuje pravdu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

to si zjistil brzo ;) ten merak je tam jen na okrasu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to si zjistil brzo ;) ten merak je tam jen na okrasu

No to ja samozrejme vim , ale nikdy jsem nemel dukaz takoveho rozmeru jako ted. Kdyz jsem vzdy mluvil (nebo psal) s technikem, tak se ohanel tim, ze dulezite je jejich meridlo a ne nejake externi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak jeste co se toho sneciho broadbandu tyce, tak je to (teda aspon u me a lidi kterejch jsem se ptal) pouze otazka wbu. Stream a i P2P jedou normalne. Je to sileny, za ty prachy a clovek se nemuze ani odvolat. Teda muze, ale je mu to ho_ _ _ o platny

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda
No to ja samozrejme vim , ale nikdy jsem nemel dukaz takoveho rozmeru jako ted. Kdyz jsem vzdy mluvil (nebo psal) s technikem, tak se ohanel tim, ze dulezite je jejich meridlo a ne nejake externi.

 

No, já bych tomu jejich měřáku i skoro věřil. Právě jsem si provedl u Karnevalu měření a výsledek je tento (screenshot). Řekl bych, že to zas není tak daleko od pravdy. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, já bych tomu jejich měřáku i skoro věřil. Právě jsem si provedl u Karnevalu měření a výsledek je tento (screenshot). Řekl bych, že to zas není tak daleko od pravdy. :Dale ovsem, tak to je luxusni :-))))))))) To bych dal na reklamni stranky do casopisu. To musi bejt naka chyba v MAtrixu ci co, ze to ukazuje pravdu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kleff

nevim co je pravdy na tom ze karnevalacky merak meri spatne, ale kdyz jsem skousel merit rychlost v praci tak na meraku na dsl.cz to vyslo stejne - pripojeni je tu 10 Mbit, ale když jsem to meril tak pripojeni vyuziival nejspise jeste nekdo jiny

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...