Přejít na obsah

ac3


Návštěvník petja(not logged)

Doporučené příspěvky

Jak je to s ac3 zvukem na hbo? Ted bezi trebas "Priserna tchyne" a prijimac indikuje existenci ac3 kanalu - nicmene pri jeho vyberu je ticho (propojeno coaxem, napr. na zdf ac3 fungovalo). (lokalita Brno). A co Vam, funguje ac3 na hbo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj. Ten thread jsem samo četl ještě než jsem se zeptal - právěže jsem se z něj ale akorát tak dozvěděl, že by ten zvuk (hbo, neděle večer, ac3 kanál) jít měl. Bohužel tomu ale tak minimálně včera nebylo - je to problém jen někde u mně/v Brně/ atd. nebo všude?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník omicron
U HBO je u STB indikovan prijem AC3, nicmene pri prepnuti zvuku je ticho a na koaxialu na receiveru nic (standarni zvuk A i CZ jde). Lokalita Ostrava.

 

Registruji to same, kdyz si dam napr. ZDF ci SAT1 s vysilanym AC3 (DD) zvukem, tak tam skutecne je (na digi koax) i po prepnuti zvukove stopy na AC3.

HBO indikuje DD, nicmene zadny AC3 stream nevysila, takze to povazuji za pekny podfuk na uzivatelich, receiver proste skutecne zadny zvuk DD5.1 nedetekuje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník dmnc

No, a nevysíla HBO AC3 jen v některých hodinách, resp. jen u některého obsahu?

 

Ono je v podstatě jedno, že ti indikuje STB AC3 jako aktivní, protože HBO tam zrovna nemusí "házet" content, který opravdu v "prostorovce" je. Aneb běžná zkušenost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník omicron
No, a nevysíla HBO AC3 jen v některých hodinách, resp. jen u některého obsahu?

 

Ono je v podstatě jedno, že ti indikuje STB AC3 jako aktivní, protože HBO tam zrovna nemusí "házet" content, který opravdu v "prostorovce" je. Aneb běžná zkušenost.

 

No tak to si tedy nemyslim, ze je to bezna zkusenost, mozna ted u HBO, a uz vubec ne, ze je to v poradku.

Je naprostym pravidlem, ze kdyz na jine stanici jde indikace DD, je tam vzdy pritomen nejaky stream AC3, i kdyz treba jen DD2.0.

Je nespravne pouziti teto indikace, a spise to vypada, ze tim HBO jaksi "ulehcuje zivot" v okamziku, kdy jeho technologie pro vysilani AC3 neni v poradku. Symbol DD je obvykle zobrazen STBckem v okamziku, kdy je AC3 stream pritomen. To se ale u HBO nedeje, oni tam sice maji AC3 stream stale, ale vetsinou bez obsahu, tj. prazdny. To je samozrejme na hlavu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejak mi to nesedi. Ve stredu 13. prosince jsem mel dotaz na infolinku Karnevalu, ze mi nejde u HBO AC3 zvuk (ani se nezobrazovala ikona v radku, nikdy). Obratem mi prisla odpoved:Vážený kliente, HBO vysílá budto ve formátu DD nebo AC3 čili pokud nemáte k dispozici u určitého filmu zvuk ve formátu AC3, hraje tedy ve formátu DD. Kdyz jsem prisel odpoledne domu, najednou byl pritomen a detekovan AC3 stream od teto chvíle je u HBO skoro porad ikona, ale zvuk v AC3 jsem zatim jeste neslysel, a to i v casech kdy by HBO melo jit v AC3 (hlavni casy atd.). Nekde je problem, ale nevim, jestli u Karnevalu nebo HBO....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...