Přejít na obsah

ac3


Návštěvník petja(not logged)

Doporučené příspěvky

Návštěvník omicron
Nejak mi to nesedi. Ve stredu 13. prosince jsem mel dotaz na infolinku Karnevalu, ze mi nejde u HBO AC3 zvuk (ani se nezobrazovala ikona v radku, nikdy). Obratem mi prisla odpoved:Vážený kliente, HBO vysílá budto ve formátu DD nebo AC3 čili pokud nemáte k dispozici u určitého filmu zvuk ve formátu AC3, hraje tedy ve formátu DD. Kdyz jsem prisel odpoledne domu, najednou byl pritomen a detekovan AC3 stream od teto chvíle je u HBO skoro porad ikona, ale zvuk v AC3 jsem zatim jeste neslysel, a to i v casech kdy by HBO melo jit v AC3 (hlavni casy atd.). Nekde je problem, ale nevim, jestli u Karnevalu nebo HBO....

 

Ééé, a o čem jsme tady prosím asi diskutovali ??? :?

Karneval s tím nemá evidentně NIC společného, jen to přebírá, jak to dostane a dává dál, viz AC3 streamy, které jsou ready u SAT1 a ZDF...

Chyba je jasně u HBO, který to posílá podvodně s flagem AC3 (DD), ale ve skutečnosti tam fyzicky přítomen není. V poslední době ale už indikace AC3 docela zmizela, asi s tím mají velké potíže :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Dobre, vsem to jde, jenom mi ne, jsem lama, bla bla bla...

V dobe kdy HBO pozitivne vysilalo v AC3, bylo na mem STB indikovane AC3, na streamu uvnitr ticho.

Karneval za to urcite nemuze.

 

Pak uz jsou jenom dve moznosti:

1. Vadny STB.

2. Nekompatibilita STB-receiver (Panasonic SA-HE75, sice starej, ale zatim slouzi dobre, na koaxu vyzkouseno DVD DD5+1, bez problemu). Bohuzel, nemam to jak zkusit (v Ostrave jiny kanal s AC3 neni). Ma nekdo nejaky napad? Ja uz jsem svoje vycerpal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Jsou to podle mě všichni dilentanti, jak na HBO tak na Karnevalu, nechápu, že nikdo z nich nepřijde na to, že je tu něco v nepořádku, buď to dělaj schválně a nebou jsou jejich technici totálně vyhrabaný. Prostě pohoda, vánek z nás dělají voly, jednou to jde a jednou ne a voni ani neví jak to funguje. Prostě AC3 mi na Němcích jede a na HBO ne , je to standardní protokol, zakze chyba u uzivatelů v dekoderech mi prijde nepravěpodobná, že bychom to měli všici rozbitý................................

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník pinguin

pokud ac3 na nemcich jde a na HBO ne, tak bych to videl spis nez o technikach karnevalu spis o technikach na uplinku HBO v madarsku !!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

No to je sice možný, ale že se nikdo z Karnevalu nad tímto nepozastaví, jako že to nejde mi nepřijde zrovna profi. Když nedají podnět dál, tak se asi k odstranění vady nedočkáme. Nebo je jim to jedno ?????

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

no kdyby s tim někdo neco dělal, tak bys třeba našel na jejich webu, že je problem v přijmu HBO, nebo na infolince by to věděli, pravda je, že ani na infolince netuší, že nějaký AC3 existuje. Představ si, že mě radili, abych se podíval, jestli mam kabel od anteny v zásuvce! A jen pro tvojinfo , volal jsem tam, měl jsem doma technika, chyba se projevila, ale řešení v nedohlednu.......... Jěště nějaká rada !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...