Přejít na obsah

Kvalita digi :-(


Návštěvník Brouk-y2k

Doporučené příspěvky

Návštěvník dmnc

Ano, je to tak. Content DVB-C je streamován z lokality, která se nachází na jediném místě. Samozřejmě je, jak již bylo zmíněno, navíc zálohovaná. Tento objekt se snad však nachází na místě, kde signál Markýzy holt neni ideální a je dosti proměnlivý, nechtěl bych však kecat.

 

Navíc, pokud-li je kvalita signálu pod nějakými limitními hodnotami, popř. se signál uplně ztratí, je ne řadě záloha z jiné lokality, kde jsou opět trošku odlišné podmínky pro příjem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník pinguin

markyza se urcite bere ze slovaklinku, takze pokud by se vsechny slovenske programy zhorsili, tak by byl problem na prijmu. Pokud se zhorsila markyza, mohl byt problem na distribuci mimo karneval. Cert vi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Ještě musím dopsat.. Asi před týdnem se kvalita vysílání nějak zvedla už to vůbec neškube ( nekostičkuje ) a obraz se zdá taky ostřejší. S kabelem jsem nic nedělal, tak to asi musel Karneval nějak poladit. 22.11.2006, Brno. Myslel jsem, že už to tady budete probírat a nic. Taky se to někomu zlepšilo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě musím dopsat.. Asi před týdnem se kvalita vysílání nějak zvedla už to vůbec neškube ( nekostičkuje ) a obraz se zdá taky ostřejší. S kabelem jsem nic nedělal, tak to asi musel Karneval nějak poladit. 22.11.2006, Brno. Myslel jsem, že už to tady budete probírat a nic. Taky se to někomu zlepšilo?

 

Lokalita? (přesně)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě musím dopsat.. Asi před týdnem se kvalita vysílání nějak zvedla už to vůbec neškube ( nekostičkuje ) a obraz se zdá taky ostřejší. S kabelem jsem nic nedělal, tak to asi musel Karneval nějak poladit. 22.11.2006, Brno. Myslel jsem, že už to tady budete probírat a nic. Taky se to někomu zlepšilo?

 

Lokalita? (přesně)

 

Brno - Černá Pole

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě musím dopsat.. Asi před týdnem se kvalita vysílání nějak zvedla už to vůbec neškube ( nekostičkuje ) a obraz se zdá taky ostřejší. S kabelem jsem nic nedělal, tak to asi musel Karneval nějak poladit. 22.11.2006, Brno. Myslel jsem, že už to tady budete probírat a nic. Taky se to někomu zlepšilo?

 

Lokalita? (přesně)

 

Brno - Černá Pole

 

u nás se zvedla velice kvalita po výměně pajšlu rozvaděče, už to vypadne jen, když projede trolejbus :shock:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...