Přejít na obsah

Kvalita digi :-(


Návštěvník Brouk-y2k

Doporučené příspěvky

Návštěvník dmnc

Kvalitní signál není vše. Existuje mnoho dalších faktorů, které vyvolávají tento problém (např. vznik odrazů). Navíc, v distribučních rozvaděčích nemusejí být např. dostatečně utaženy konektory / armatury a může docházet k ingressu zvenší. Obvzláště při takovýchto výkyvech teplot není rozvaděčům na volném prostranství dvakrát nejlépe, chudáci. :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen se chci podělit o nádherný obraz, který mi Karneval dodává. Doplňuji že jde o DIGITÁLNÍ TV a foto je pořízeno na programu Markíza. Dnes sem si připadal jak když koukám na 50 let starý film natočený na kličkovou kameru :? A nejde jen o tento film. Obraz je zde takto příšerný neustále.. Vyskytují se v něm černé tečky, které vyvolávají dojem plátna se starým filmem...

TV mám novou - 100Hz Panasonic, 72cm... a např. ČT 1 hraje nádherně čistě.. takže v nějakých kabelech to určitě nebude..

 

http://teeen.wz.cz/DSCN0411.JPG

 

na analogu je kvalita uplně stejná... Tudíž nechápu proč Karneval Digitální TV tak vyvyšuje, když kvalitativně se jedná o téměř totéž, pouze za víc peněz...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Groveer

Bydlím v Děčíně a kvalita zmiňovaného kanálu Markýza je tady dobrá a to jak na analogu tak na digitálu. Je sice pravda že u nás v digitální nabídce Markýza trcho sněží, ale to musí být nějaký drobný problém s dopravou signálu jelikož jsem ještě tak před týdnem měl obraz čistý. Určitě to není tak hrozné jako u tebe.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Groveer
Teen: A kde ti to přesně děla?

 

jako myslíš lokalitu?? No bydlim v Ústí nad Labem/ Severní Terasa/ ulice Jizerská...

 

Teď se k Tobě teda přidávám, jak kdybych to zakřiknul ale Markýza je skoro nekoukatelná:( jsem z Děčína

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník dmnc

Každé město, až na určité výjimky, má svoji hlavní stanici na příjem pozemních a satelitních stanic, které putují do analogu. Ne všechny tedy vykazuji stejné parametry příjmu, atd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Groveer

Markýza jde v tuto chvíli dobře.A tím že má každý město svojí hlavní stanici to myslíš i že se signál převádí do digitálu???Jelikož obraz na digitálu byl opravdu hroznej, ovšem v tuto chvíli je to výrazně lepší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...