Přejít na obsah

Pomalejsi a pomalejsi :(((


Návštěvník JoHnX

Doporučené příspěvky

ento e-mail jsem zaslal na slavný karneval, protože mi opět svévolně částku na platbě SIPO z 1359 na 1835 Kč. Měl jsem internet od Telecomu 3M, byl sice dražší, ale takové problémy jsem s tím neměl. Po zavedení přípojky internetu od Karnevalu v červenci jsem přešel na jejich službu a nechal se zlákat digitálním vysíláním(nekvalitní), vidím, že jsem udělal chybu, kterou po ukončení 12 měsíců nutné pro akci za 1 Kč, určitě ukončím s touto firmou spolupráci.

 

1.předávací protokol ze dne18.7.06 není podepsán zástupcem Karnevalu, přitom bylo dodáno(balíček) 20.7.06

2. Za 7 měsíc v inkasu 499 za komletní nabídku TV

3. Za 8,9,10,11/06 zaplaceno přes SIPO 6345 Kč za digital Extra + Turbo 3M + 1.IP adresa

Takže se ptám: Jak je možné, že jsme platili i s červencem dohromady 6844 Kč, když akce Extra + Turbo 3M( v akci Turbo 5M za cenu Turbo 3M) měla být do konce měsíce zdarma, tedy nemela být účtovaná. Ale hned v srpnu v SIPO byla částka 1792 ( asi vycucaná z prstu, když zbytek- 11 dní mělo být zadarmo). Za 9,10/06 to bylo 1359 Kč, což je asi v pořádku, tady nemám námitek. Ale nyní mi v SIPO za listopad byla účtovaná částka 1835 Kč, asi taky vycucaná kdoví odkud. Přitom byla akce řádně a v termínu ukončena s tím, že přecházíme na Turbo 3M. Nepočítám-li, kolik peněz jsme provolali(mobil) na Vaší super zákaznickou linku, kde jsme se nic nového nedověděli, akorát, že chyba v systému a přeplatek příští měsíc a nějaká taká omluva, na kterou Vám z hluboká kašlu, protože to je už podruhé během 3 měsíců. My zákazníci tu nejsme od toho, abychom zvyšovali Vaší úroveň tím, že jeden měsíc vyberete více, v bance zhodnotíte a nám následně vyplatíte nebo odečtete spíš přeplatek. Pokud člověk počítá s každou korunou, a pak mu přijde 2x za 3 měsíce vyšší poplatek, než byl dohodnut za konkrétní službu, tak je vzteky bez sebe a vážně uvažuje o veškeré další odebírané službě od Vaší společnosti ( bohužel musím vydržet těch 12 měsíců Vaší slavné akční nabídky). Pokud máte ve firmě bordél, tak ji zrušte !!!

Dlouholetý zákazník

Tento dopis odesílám k další diskusi na Karneval fórum.

 

P.S. O rychlosti Turbo 3M ani nemluvím, protože 2,4 M není dle mne 3M, to u Telecomu jsem měl aspon 2,6 M, měřeno na dsl.cz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kleff

já jsem teď z ftp.linux.cz na praze 8 tahal stabilně 369 KB/s tedy 2,952 Mbit/s což je na T3000 akorát, a taky to nejede tak rychle jako dřív když bylo běžný 3200

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Jsem uživatelem internetu u Karnevalu kolem 1/2 roku a zatím jsem spokojen. Měl jsem T3M a zvýšil v rámci akce na T3M +99. Asi měsíc nešlo na webu Karnevalu měřit rychlost. Dnes jsem zjistil, že už zase to jde. Dnešní měření 5,24Mb/s. Přeji hezký den.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...