Přejít na obsah

Pomalejsi a pomalejsi :(((


Návštěvník JoHnX

Doporučené příspěvky

Návštěvník JoHnX

No koukl sem se na to a cenove to je lakave, akorat sem tam nikde nenasel - bez omezeni, nebo neco takovyho... Takze tam muze byt schovana neaka finta urcite. No a jak sem psal vyse, tak by me zajmalo jak to udelaj s tema kablema, pac to bude urco v zemi a urcite jim bude trvat dele jak do konce roku 2007 co tam uvadeji nez zase rozkopou celou ostravu aby polozili kable.. :D No u nas tu mame uz provideru jako maku: Netopejr, PODA, ERKOR, Skynet, Karneval, ADSL, A buch vi kolik toho jeste pac hodne lidi tady ma antenu WiFi vykoukavaco z okna ci balkonu... Tagze je to tu celkem pestry, ale tak co... Ja cekal na Karneval 2 roky nez sem prisel s netem, a uz to neresim... Akorat by mohli zase cenu nechat a posunout vyssi rychlost za stejnou cenu jako to udelali cca pred rokem..:D treba z 3M to soupnout na 5M a 7M na 10M :D Kdyz uz jim konkurence zase slape na paty... :D A stejne mam pred 3 mesici podskrabnutou smlouvu s karnevalem na 1 rok, tagze ted bych stejne do neceho jineho nesel... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník dj.kure

To jsme na tom uplně stejně. Já jsem podepsal novou smlouvu asi před třema měsícema, na celej rok, a až vyprší, tak se možná přesunu na naše PilsFree. 8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník dj.kure

Já si myslim, že zrychlovat DOWNLOAD už nemusejí, že to stejně ku FUP nestojí za to. Kdyby spíše zvednuli UPLOAD, tak by to bylo výrazně lepší. Karneval je v poměru DOWN/UP naprosto nejhorší

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník JoHnX

No jako zvysovat by se mohlo vse :-) Dneska uz se da vyuzit i tech 5 nebo 7M a FUP je v uvozovkach "v pohode" Jeste sem neprekrocil limit :) A to hraju a taham jako swin.. :) Pri hrani her po cely den po netu mam projeto zhruba cca 50/50 MB a to taham MP3 jako blazen :) tak nekdy to dela jasneze vic. Je jasny ze FUP klidne prejedes za jednu noc, ale de o to kdyz se me na netu neco zamlouva tak sup at uz to je co nejdriv doma :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník dj.kure

mě by ani FUP nevadilo, já ho stejně využiju na maximum málokdy, ale ten upload by mohl být minimálně 1/3 rychlosti downloadu (lépe 1/2).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...