Přejít na obsah

Pomalejsi a pomalejsi :(((


Návštěvník JoHnX

Doporučené příspěvky

Návštěvník JoHnX

Ahoja, platim nehorazne lowe skoro 700 za turbo 3M.:) vcera 16. rijna meli tady v Ostrave planovany vypadek z duvodu zkvalitneni sluzeb internetu. No pred tim sem mel cca 2,8 Mbit a download cca 350 Kb/s. To bylo celkem v pohode, ale ted po vypadku mam cca 2 Mbit a download cca 250 Kb/s. To je rozdil 100 kilo a moc se me to nelibi. To sem mohl zustat u blby WiFi co mela +- taky 2 Mbit a byla 3x levnejsi a neomezena... Uz sem jim tam napsal jako co nebo co, tak sem zvedav... Kde sme sakra ne? Uz jim pomalu neverim ani slovo o garantovane rychlosti a bla bla bla... hlavne ze to davaj novym zakaznikum skoro zadara a my co platime kabelovku uz pomalu 10 let tak nam delaj takovy svinarny... LOL ne ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník SWE

Naprosto souhlasim ! Po vypadku se mi ten internet zda uplne nehorazne divny! Mam pocit ye s tim udelali nejakou nedobrou vec, protoze nekdy to jede hodne dobre (napr. 2800/280 - tak "dobry" up jsem na 3M v zivote nemel) ale nekdy namerim 2000/191kbit, takze to lita docela hodne divne...

 

Taky nacitani stranek se nekdy proste jakoby zasekne a cekam minimalne 2 vteriny, nez se spojeni znovu ozivi a nacte se zbytek stranky...

 

Fakt super - jestli nezvednou limity, nebo aspon rychlost uploadu (na tech 500), tak nevim nevim, ale asi zacnu uvazovat o nejake te zmene.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník JoHnX

Presne tak, zrovna ted jak sem klikl na poslat odpoved tak se to hryzlo cca na ty 3 vteriny... :( No nevim no. Doufam ze to daj co nejdriv dokupy, jinak bych chtel bud rychlost z5 nebo snizeni poplatku... :D Na druhou stranu sem rad ze nejsem sam a lidi nebojte se, normal jim napiste stiznost jako ja a neni mozny ze jak jim prijde par stovek mailu od nespokujenych zakazniku tak to snad tak nenechaj...

Jo a kdyby neco tak tady jdou celkem spolehlivy speedmetry :-) skuste taky jestli vas nahodou nepodelavaj :Dwww.dsl.cz a dalsi je http://speedtest.zive.cz/default.aspx

No doufejme ze to daj dokupy... :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám taky net na hrabůvce a už se asi měsíc rozhoduji že přejdu k radiokomunikacim(bluetone) - kvůli toho že nemají žádný FUP ale pořád doufám že zpráva která byla na www.lupa.cz někdy 2 měsíce zpátky je pravdivá že karneval se chystá zvýšit FUP (do konce roku).Už mě to ale přestává bavit,jelikož je konec října a karneval se již asi měsíc nerozhodl ani aktualizovat stránky !!No tak fakt nevím, začínají mě opravdu srát,kdyby aspoň přikoupení dat bylo za rozumnou cenu,řekněme 1GB tak 15 Kč.Ale za 1 GB teď 45 Kč? to je nehorázná sprosťárna !!Hlavně že vláda chce aby byl net v ČR zadara...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník SWE

Mno, pozor, nechci dělat reklamu, protože bych byl nějak naštvaný nebo něco, já jsem po zkušenostech s Erkorem hodně trpělivý zákazník, takže u mě zatím můžou být v klidu, ale chtěl bych vás upozornit, že PODA už začíná v Ostravě nabízet FTTH (fiber to the house), za ceny docela podobné Karnevalu, ale o PODĚ vím, že je to dobrý poskytovatel, navíc za podobnou (o něco nižší cenu) máte připojení bez FUP a při rovnocenné downloadu máte podstatně rychlejší upload....

čekám na dobu, kdy se to dostane až k nám - zatím to má asi čas, ale na Dubině už je to taky dostupné...

 

Více www.poda.cz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník dj.kure

Tak já nevím, ale já (Plzeň - Bolevec) si zatím nemůžu ztěžovat. Je fakt, že těch krásných 3Mbit už po tej jejich optimalizaci nikdy nedosáhnu, ale stále se pohybuju kolem těch 2,7 ~ 2,8Mbps, což ještě jde. Co se týče uploadu, tak to už je jiný "kafe". Když se dostanu na 200kbps, tak je to zázrak ...

 

Omlouvám se za pletení kBps a kbps, ale furt se mi to plete :D

Upraveno uživatelem dj.kure
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hmm, doma se připojuju přes eurotelí EDGE na firemní mobil, takže prakticky zadarmo, ale uvažoval jsem o Karnevalu kvůli gamesení, VoIPu, a nějakému umírněnému P2P (tak do 20G měsíčně).

 

Ideální služba by byla zhruba symetrický půlmegabit až megabit s nízkými pingy, a měsíčním limitem kolem 30-40G. Jsem se koukal tak Karneval nic takového nenebízí, abych měl aspoň nějaký upload, musím jít do T5k nebo T7k, které mají upload 500k resp 700k. Jenže tohle se mi už zdá poněkud drahé, já bych si cenu představoval tak 300-400kč měsíčně. Za to mám od Karnevalu maximálně T1k, ovšem upload 100k je na hranici použitelnosti.

 

Nechápu proč nerozdělí pásmo více ve prospěch uploadu, myslím že download je pro většinu lidí naprosto dostačující až předimenzovaný.

 

Taky mě dost zneklidňujou nářky nad vysokými pingy, ajajaj.. vždyť i to pitomé ADSL má ping na seznam kolem 15ms, proč by se měl kabel plazt někde kolem 100ms?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Záleží na tom, co pingám. Někdy jsou bohužel pingy hrozivé. Přesto ve hrách s pingy nemívám zásadní potíže, mnohem více mi vadí výpadky internetu díky DHCP, které se konají několikrát denně, obvykle ve vypjatých fázích hry. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...