Přejít na obsah

Pomalejsi a pomalejsi :(((


Návštěvník JoHnX

Doporučené příspěvky

Návštěvník SWE

S tim (bohuzel) nepocitej, ale jinak s tebou souhlasim 100%ne...

Ale osobne uz jsem se smiril s tim, ze kdyz mi nekdy pojede upload aspon tech 480 kbit (60 kB/s) (mam T3M), tak budu hodne stastny, nicmene takovych 100kB/s (cca 800kbit)by me potesilo jeste vic, jak rikam uz jsem se ale smiril s tim, ze to nehrozi...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník JoHnX

No jen tak podotykam a ptam se... Tou topologijí IP tim mysleli ze IP uz nebude dynamicka nebo co? uz skoro 2 tydny mam stejne IP tagze nefim.... Mate nekdo taky???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník dmnc

Pod pojmem "Změnou topologie IP" je většinou skryt jiný úmysl, tzn. např. když dochází většinou k rozsáhlejším úpravám na datové siti a nemyslí se tím nastavení IP adres :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník dj.kure

Já mam mojí IP (89.102.113.225) už asi 3 měsíce (zkráka od té doby, co mi byla IP dynamicky přidělena). Router běží furt, tak nemá šanci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník ludek

Ja mam taky jako dj.kure dlouhodobou "verejnou dynamickou IP", dokonce jsem zapojil jednou jiny router, IP se zmenila a kdyz jsem vratil muj puvodni byla tam zase puvodni IP. 8)

Ludek

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník MeTo

"nadherne hodnoty ktere jdou vycrpat za par hodin"

-> a ty si skutecne myslis, ze kdyby naaaahodou se FUP zvysovalo, tak by se zvysilo treba desetinasobne ? Na to zapomen. I kdyby doslo ke zvyseni, stejne budes rikat ze se to da vycerpat za par hodin....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník SWE
Takze zvysovani FUP nebude !! Budeme mit stale ty nadherne hodnoty ktere jdou vycrpat za par hodin !!

Karneval forever !!!!!!

A jak to vis ? Uz to nekdo rekl oficialne ? Jestli jo, tak jsem zase az tak daleko od pravdy nebyl, ze se bude FUP zvysovat na podzim (nekdy za 1-3 roky mozna...) .))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník dj.kure

At se jde karneval uz s tim FUP vycpat :? ... bral bych, kdyby třeba snížil u všech tarrifů rychlost na 1/2 z původní, a FUP neaplikoval :D A upload by mohl zůstat stejný :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...