Přejít na obsah

Nelze se připojit k síti 5 GHz


Návštěvník Rixo

Doporučené příspěvky

Návštěvník Evzen

Nezbyva, nez znovu pripomenout, ze panem MOJI site mam byt vzdy jen a pouze JA, nikoliv nikdo cizi jako UPC...
Tzn. jedine spravne reseni je mit modem vyhradne v rezimu BRIDGE a na SVOJI sit mit jen a pouze SVUJ router.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Evzen
před 15 minutami, sodekcz napsal:

kolik uživatelů má mentálně na to, provozovat vlastní router?

Jeste nedavno na to melo uzivatelu dost. Ovsem touto cestou systematicke degenerace jich na to ma cim dal min, to je pravda...
Jsem zvedav, kam az bude muset lidstvo zajit, aby zjistilo, ze to je spatna cesta...

Jeden by rekl, ze z dob pokusu vyrobit zlato vdechovanim cigaretoveho dymu do vody, se lidstvo dostatecne poucilo. Ale zjevne ne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník kotlik

Z podpory UPC Slovensko mi odpísali že o probléme vedia a že 7.5.2019 sa bude riešiť ( alebo rovno vyjde ) nový firmware pre Compal. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník hugo

Tak je to jasný pročetl jsem poslká fóra. všichni s verzí která končí - 2p3 mají stejný problém . Tamní moderátor poslal pár lidem novou verzi -2p4 (která je v betaverzi) a problém vyřeší. Píše že pro veřejnost by měla mít dostupná až někdy po svátcích v květnu... takže asi nezbývá než kabel nebo bridge a vrátit svůj starý router. Good job 👍

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Rixo

Všem mockrát díky za příspěvky. Nyní si můžu být jistý, že problém není na mé straně. Před pár dny jsem to zkoušel řešit přes podporu UPC ČR, ale tam absolutně nevěděli co s tím.

K problému ještě to, že 2.4 sice funguje, ale třeba LG TV se mi od sítě občas odpojuje, resp. asi obráceně síť odpojuje TV. To se taky nestávalo.

 

Verzi SW mám stejnou jako Hugo.

Splňuje standardní specifikaci : DOCSIS 3.0
Verze hardware : 4.01
Verze software : CH7465LG-NCIP-6.12.18.25-2p3-NOSH
Upraveno uživatelem Rixo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník jindral

Pár hodin se s tím mořím, dělám s nastavením routeru i TV (SONY XE9005) všechno možné, aby u ní 5 GHz naskočila. Pak mě napadne, že se sem mrknu a nevěřím svým očím. Mistři z UPC..., bože... Jinak jsem TV nakonec nahodil na 2.4 GHz, ale telefony ani pod jedno z pásem... Děkuji UPC... Jak to bude drahé UPC trvat? Co kompenzace?
SW jako hugo, Rixo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

HP Pavilion OK, Sony Xperia XZ1C OK, ale i když jsem psal v jiném vláknu, že Sony Bravia OK tak ne, zjišťuji, že se také nepřipojí žádným způsobem. 3 dny zpět jsem udělal upgrade s androidu 7 na 8, předtím určitě bylo funkční 🤨, ale Sony má po updatu více problémů ... 🙄 

  • Super
  • Super
  • ALLinONE
  • Compal CH7465
  • Karlovarský kraj
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...