Přejít na obsah

Prima plánuje nabídnout operátorům vlastní technické řešení sledování svých pořadů


Návštěvník Lukáš Polák

Doporučené příspěvky

Samozřejmě není nutné tyto programy sledovat. Včera jsem koukal tuším na Nova Cinema a reklam tam bylo tolik, že jsem vůbec nechápal ten seriál, na který jsem se chtěl dívat. Pořád se mi ten děj míchal s reklamami. Jestli mají být reklamy po 25 minutách, tak tady to bylo tak každých 10-15 minut. Minulou neděli jsme ze srandy koukli na Novu - Voice a to byl jeden hlas na reklamní blok. A Barrandov překvapivě se dal koukat a ty reklamy tam nějak prošly. Už nějakou dobu přemýšlím, že si budu muset změnit pořadí kanálů a ty s takto agresivními reklamami dát někam před konec. Potřebuji vepředu místo na atraktivní kanály a Nova a Prima si to místo do dvoustovky nezaslouží.

 

Kdysi jsem zkoušel se dívat na Primu přes HbbTV a přes prohlížeč. Naposledy jsem si něco chtěl najít v nějakém pořadu a než se mi to podařilo najít, tak jsem shlédl reklamy asi 5x nebo vlastně víckrát, protože jsem to o minutu dal později než začátek a při vrácení to spustilo reklamy znovu. No jak říkám, bylo to naposledy, od té doby jsem to nezkusil a už zkoušet nebudu. Přestal jsme běžně sledovat i ostatní pořady na Primě, protože tohle si líbit nenechám.

Upraveno uživatelem vpa
  • Kabel 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • V.Station 3.1, VTV STB 2G_A, 3xCAmodul
  • Hradec Králové
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...