Přejít na obsah

memuzu se pripojit na mujkarneval


Návštěvník tomus

Doporučené příspěvky

Návštěvník Kema
Ahoj,chtěl jsem se zeptat jestli se můžete připojit na můj.karneval.cz ? Mám od pátku net,celou dobu to šlo ale od včerejška se mi po přihlášení zobrazí jen možnost odhlásit jinak nic jinýho:(

 

U mně No Problemo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky mi nejede mujkarneval... ale vzdy mi sel takze to nechapu... :( a volat se mi tam nechce protoze oni jsou fakt divni... :D cekam vzdy pul hodiny nez se na me dostane rada a jeste za to platim... no tedy potez panbuh... vzlast kdyz mam odnich jeste telefon :D

 

Když jseem se dovolal a stěžoval si na to číslo 844xxxxxx že je drahé, řekla mi "a co tedy chcete?" Ptal jsem se proč nelze volat v síti Karnevalu a je to prý záleřitost Telekomu ?!!!!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník onak

Karneval, ale uz pouziva i jine cislo nez je to 844, to cislo je 284 085 111 (je to klasická telefonní linka - takže žádné zvýšené poplatky, když voláš z karnevalu - platíš jako kdybys volal na klasickou pevnou linku)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

číslo 844 111 116 je tz "modrá linka" je zpoplatněna jako místní hovor, takže pokud voláš odjinud než z Prahy tak máš naopak volani na 284..... účtováno jako meziměstský hovor.

 

Je fakt, že by mohli zřídit telefoní číslo ze svého rozsahu .....

 

Asi to někoho zodpovědného nenapadlo :-)

  • 300 Mb/s
  • ∞ GB 10 Mb/s
  • Komplet
  • modem, VTV box
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska jiz spousta telefonnich operatoru nerozlisuje ceny mezi tarifem za mistni a mezimestske hovory, takze ta modra linka postupne ztrati smysl.

 

Jen by me zajimalo jestli se na to prazske cislo da dovolat lepe nez na modrou linku, pravdepodobne asi ne. :?

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Volal jsem teď asi třikrát na to pražský číslo ohledně změny tarifu a dovolal jsem se bez problemu :wink: Po proklikání hlasového automatu jsem čekal na spojení asi půl minuty :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Groveer

Tak koukám že jsem asi jedinej komu to nefunguje :cry: Volal jsem na Karneval na tu pražskou linku a dovolal jsem se bez problému,přepojili mě na techniky a ty mi resetovali účet ,ale stále se nedá přihlásit :cry: teda dá, ale svítí tam pouze odhlásit nic víc,zkoušel jsem vymazat historii,cookies a stále nic :cry: upozorňuju že první dny to šlo bez problémů,dokonce jsem se zkoušel přihlásit na víc pc a stále nic. Mají mi aktivovat statickou IP adresu,tak jsem zvědavej kde najdu nastavení....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Groveer
číslo 844 111 116 je tz "modrá linka" je zpoplatněna jako místní hovor, takže pokud voláš odjinud než z Prahy tak máš naopak volani na 284..... účtováno jako meziměstský hovor.

 

Je fakt, že by mohli zřídit telefoní číslo ze svého rozsahu .....

 

Asi to někoho zodpovědného nenapadlo :-)

 

No myslím že tady jde spíš o to že většina lidí používá mobil.Nevím jak je to u jiných operátorů ale u VF se mi při volání na 844...neodečítá cena z paušálu ale účtuje se zvlášť a je to pro mě dražší než volat na klasickou pevnou linku kdekoliv v republice :) myslím že mobilní operátoři nerozlišujou kam člověk volá :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...